Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van egy velem egykorú barátnőm...

Van egy velem egykorú barátnőm, de ő már nem szűz. Sokat pettingeltünk már, csináltunk már úgy is, mintha szexelnénk, de ruhában. Sor került volna a szexre, amikor hirtelen lekonyult. Miért?

Figyelt kérdés

Szóval, 16 éves vagyok, van egy velem egykorú barátnőm, de ő már nem szűz. Sokat pettingeltünk már, csináltunk már úgy is, mintha szexelnénk, de ruhában. Egyszer volt egy alkalom, amikor megtörténhetett volna, de petting után levetkőztünk, felhúztam a gumit és hirtelen lekonyult...azt hittem levágom, elég kínos volt. Most lesz egy alkalom, amikor újra "próbálkozhatok", de nagyon félek, hogy hasonló dolog fog történni. Olvastam már, hogy volt másoknak is ilyen problémája..esetleg ha tudnátok segíteni, hogy hogy kűzdjem le, mit csináljak-ne csináljak, megköszönném.

Egy másik kérdés, ha már írok: ha esetleg reggel újra(remélem legalábbis:)) csináljuk, zuhany alatt, és nem húzok fel gumit, de orgazmusnál kihúzom belőle, ..szóval attól még lehet, hogy terhes lesz? Nagyon szépen köszönöm előre is!


2008. dec. 30. 00:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
az utolsónak ügyes vagy jó ötlet4!:) mega barátnőd is reneds volt dh hány éves vagy mármint a kéredő már? hh együttfürdötöh??nah 8 vézz olyna hejre vagy fogj olyat mai tudod hogy fleizagt hajrá!!
2009. jan. 2. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

"Elő nedvtől nem lesz terhes, ha tényleg nem mész bele. .." Ez nem igaz! Az előnedvben is lehetnek spermiumok, ezért tehát az előnedv bizony olyan megtermékenyülés szempontból, akár egy adag sperma!


Ha nincs bajod a testeddel, nem szégyelled a barátnőd előtt, ha elfogadjátok egymást, nem fogsz feszengeni se, hisz azért csináljátok, hogy örömet szerezzetek magatoknak és egymásnak. Ha szeretitek egymást, az elfogadással nem lehet gond. Tisztázzátok egymással, hogy minden része rendben van a másiknak, hogy ne legyen feszengés! :)

2010. márc. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
no, mi volt, hogy ment?
2011. máj. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!