Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én most félig vagyok szűz?...

Én most félig vagyok szűz? Amikor a barátommal pettingeltünk akkor bewéreztem. De tudom h nem szakadt át. Vagyis azt éreztem volna. Most mivan? :S:D

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 23:07
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Velem is előfordult már,de még szűz vagy!Majd akkor leszel nem szűz,ha egy pénisz hatolt be a hüvelyedbe.Lehet azért véreztél,mert kicsit felsértette vmi a hüvelyed falát,vagy mondjuk elszakadt a szűzhártyád..de az akár spárgázás vagy sima úszás közben is könnyen elszakadhat.
2009. jún. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyám... Majd akkor nem leszel szűz, ha már járt benned pénisz. De ha ennyit se tudsz, akkor a petting is túl sok neked, gyerek vagy.
2009. jún. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ez kb. olyan lenne, mint a félig terhes... :)))
2009. jún. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

én nem azért kérdeztem mert gyerek wagyok... 18 éwesen nem hiszem h annyira gyerek wagyok... csak nem wagyok otthon a témában annyira... ezért kerestem meg az oldalt :)

lehet ti akik kinewettek mindent tudtok:)...

2009. jún. 23. 23:21
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát,azért már 13 évesen tudtam,hogy csak akkor nem leszek már szűz,ha pénisz hatolt a hüvelyembe...ez tényleg nevetséges,hogy ennyit nem tudsz:D:D..de amugy a kérdésre válaszolva:még mindig szűz vagy...
2009. jún. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Te nem 14 éWes Wagy Wéletlenül? Több helyen is láttalak írni így, és mindenhoWa odaírtad, hogy 14 Wagy. Más nem írt így itt.
2009. jún. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
hát biftosan nem :) -.- tudod nem csak egy ebmer wan a WILÁGON WOW
2009. jún. 24. 00:10
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

BASSZUS!!!!!!

HAGYJÁTOK MÁR ABBA EZT A W-S ÍRÁS. ÍRJATOK MÁR SIMA V-T, ÉS NE W-T. MI EZ A BAROMSÁG? VMI ÚJ TINIK KÖZT TERJENGŐ FASSÁG, ÉS MÉG TEMONDOD H NEMVAGY GYEREK? 18 ÉVESEN LEHETNE MÁR ANNYI ESZED H NEM UTÁNZOD A SOK KIS HÜLYE 13 ÉVEST KIK EZT KITALÁLTÁK H SIMA V HELYETT W-T ÍRNAK.

VAGY ADJÁL RÁ NORMÁLIS MAGYARÁZATOT H MIÉRT CSINÁLOD?

2009. jún. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Félszűz, na szép mik vannak manapság:D Meg 18 évesen úgy írsz mint egy elcseszett 12 éves, ehhez is gratulálok, visszafelé fejlődik a világ.
2009. jún. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Jó tudni, hogy nem csak engem idegesít.
2009. jún. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!