Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én most félig vagyok szűz?...

Én most félig vagyok szűz? Amikor a barátommal pettingeltünk akkor bewéreztem. De tudom h nem szakadt át. Vagyis azt éreztem volna. Most mivan? :S:D

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 23:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ha 18 évesen nem tudsz írni és fogalmazni, az már gáz!!!


Addig vagy szűz, amíg a PÉNISZÉVEL beléd nem hatol! Remélem felfogtad a kis agyacskáddal!

2009. jún. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
14 éves ő :)
2009. jún. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Tényleg nem kötekedés, csak érdekel: mire jó ez a w-s írásmód? Trendi, ha úgy csinálsz mintha nem tudnál helyesen írni vagy divat bunkónak látszani? Ez 10-12 évesen még elmegy, de ha tényleg 18 vagy, akkor nagyon égő. érettségin azért ne így írj, hátha nem lesznek humoruknál:)))) Magyartanár vagyok, nagyon szeretném megfejteni ezt a titkot.
2009. jún. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hát igen a spárgázástól is pl. átszakadhat a szűzhártya. Tehát akkor nem szűz már valaki? Ha majd szeretkezel a pároddal akkor nem leszel szűz! Az meg hogy éreznéd... hát nem tudom én speciel nem éreztem hog szakadna a szűzhártya sőtt nem véreztem nem fájt... 22/L
2009. jún. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Van, aki úgy születik, hogy nincsen szűzhártyája, de ez nem azt jelenti, hogy így nem szűz már. :)

Akkor veszited el, ha a pénisz belédhatol:)

2009. jún. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ilyen nincs!!Miért nem lehet egyszerűen válaszolni?!Ha némelyeknek nem megy,akkor egyszerűen ne szóljanak hozzá!!Lehet,hogy ő 18 évesen nem tudta ezt,de ti nemtom hány évesen nem tudtok kultúráltan viselkedni!!Egy 17 éves és az első válaszoló.Kérdezni nem bűn!Tehát azok akik válaszolni nem tanultak meg egyszerűen NE VÁLASZOLJANAK!!!
2009. jún. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!