Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A nőgyógyásznál a szüzeket...

A nőgyógyásznál a szüzeket más módszerrel vizsgálják, mint a nem szüzeket?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és nem vagyok már szűz...Anyukám ezt nem tudja, de most van egy barátom, akivel tervezzük a sexet és szóltam róla anyumnak is. Azt mondta előszőr nőgyógyászhoz kell mennem. Én nem szeretném ha megtudná, hogy nem vagyok szűz. Azt mondta, hogy a szüeket más módszerrel vizsgálják mint a nem szüzeket.(hasonló az ultrahangos vizsgálathoz)...attól félek, hogy ez az eljárás kimutathatja. Nem szeretném elmondani neki...mit tegyek?...valóban kimutathatja?...kérlek segítsetek
2008. jún. 22. 17:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
még valakik mindig nemértin hogy attól nem szűz már valakim mert megbszták és nem attól hogy szakadta hártyája éretlen kisgyerek!!!! nyugi együtt kel működnie velde bár én fiú vagyok és nincs tapasztalatom deh nem is lezs ...:) farkas maradokXD
2009. jan. 2. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
perzse valakinek elszakadhatott sport vagy akármi miatt vagy csak így született éps ebb enm köthet bele max megkérdezi és úgy válaszolsz ahoyg érzed /előző válaszoló/
2009. jan. 2. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!