Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A nőgyógyásznál a szüzeket...

A nőgyógyásznál a szüzeket más módszerrel vizsgálják, mint a nem szüzeket?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és nem vagyok már szűz...Anyukám ezt nem tudja, de most van egy barátom, akivel tervezzük a sexet és szóltam róla anyumnak is. Azt mondta előszőr nőgyógyászhoz kell mennem. Én nem szeretném ha megtudná, hogy nem vagyok szűz. Azt mondta, hogy a szüeket más módszerrel vizsgálják mint a nem szüzeket.(hasonló az ultrahangos vizsgálathoz)...attól félek, hogy ez az eljárás kimutathatja. Nem szeretném elmondani neki...mit tegyek?...valóban kimutathatja?...kérlek segítsetek
2008. jún. 22. 17:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
másképp vizsgálják őket, mert a szüzhártyádat megsérthetik ha úgy vizsgálnak mint egy nem szüzet. Bár én az ultrahangos módszerről még nem hallotam. De egyszerű a megoldás, egyedül menj be a nődokihoz, anyukád ne menjen be veled. Mondd meg neki hogy nem akarod hogy nézze ahogy megvizsgálnak mert ciki vagy vmi. A doki pedig nem mondhatja el anyudnak, hogy szűz vagy e. Papirt meg sztem nem fogsz róla kapni, tehát tiszta sor. Csak azt nem értem miért akar előtte nőgyógyászhoz vinni anyukád. Szexuális felvilágositást neki kéne adnia nem a dokinak. Dokihoz az megy aki gyógyzsert irat vagy panasza van. Mindegy nyugtasd meg anyudat a helyzetet meg okosan oldd meg. Ha nem megy be veled, és nem hallja mit beszélsz a dokival akkor nem derülhet ki.
2008. jún. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ja és még annyit, hogy a dokinak mindenképpen mondd el hogy nem vagy szűz már, és azt is hogy anyukád ezt nem tudja még, ezért ne adjon ki olyan papirt amin ez látszódna. Ha látja hogy érett vagy és megfelelően kezeled a dolgot együtt fog működni veled a doki, de mindenképpen kötelessége veled együtt működni :)
2008. jún. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Barátnőmet végbélen keresztül vizsgálták meg.
2008. jún. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
hülye:-) annak mi köze a nőgyógyászathoz???:-)
2008. jún. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Valóban így történt.Ha szűz nem veheti el a szűzességét az orvos.És nem vagyok hülye.Csak a tényeket mondom.Kérdezz meg egy nőgyógyászt...
2008. jún. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
18 ev alatt az orvos szuloi kerdesre koteles elmondani, hogy a vizsgalt kiskoru szuz-e meg vagy sem, tekintve, hogy o a torvenyes gyamja, es ilyen esetekre nem vonatkozik az orvosi titoktartas.
2008. jún. 23. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A legidiótább dolog: mondd meg édesanyádnak hogy tampontól, satöbbitől átszakadt valszeg, vagy ha birod a cikit de nem akarod hogy megtudja, akkor azt hogy véletlenül magadnak szakítottad át valamivel önkielégítés közben. Ha tudja hogy volt már komolyabb pasid, csak azt nem hogy szűz vagy, akkor fogd a pettingre. Ha anyukád nem megy be veled és nem kérdezi meg a dokit külön, a doki nem fogja neki mondani szerintem. Mondjuk a legjobb az lett volna ha beavatod hogy nem vagy már szűz, most egyszerűbb lenne az élet...


A nőgyógyász a szüzeket kétféleképp vizsgálja. Ha panasz van, végbélen keresztül, ha nincs panasz csak gyógyszer kell, akkor ultrahanggal ellenőzi hogy a belső nemi szervek kellően fejlettek-e (illetve orvosfüggően a vérvizsgálat).

2008. jún. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem
2008. jún. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nem tudja megmondani h nwem vagy szűz!azt sem tudják megállapitani h mért szakadt el a szűzhártyád!nyugii%
2008. júl. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász megtudja állapítani a szüzességet.Mikor elmentem még szűzen, katinul a papírra írta.Mivel egy szűz lűnyt még nem lehet úgy megvizsgálni.Még nem szűzen is kellemetlen a vizsgálat.
2008. júl. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!