Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Adnátok néhány tanácsot?

Adnátok néhány tanácsot?

Figyelt kérdés
16 éves szűz fiú vagyok,és most hogy itt a vakáció,néhány ismerősömmel megyünk kibérelni egy nyaralót néhány napra. kb 10 lány lesz,és rajtam kivül még 1 fiú. Szerintem a legtöbb csaj be lesz csiccsentve rendesen,és végre el szeretném vesziteni a szüzességem,mert úgy érzem,hogy itt az ideje már ennek,szóval csak egy egyéjszakás kalandra vágyom. Néhány jótanácsot tudnátok adni,hogyan közeledjek a csaj felé ilyen szempontból? Főleg tapasztaltabbak tanácsait várom,de bárki leirhatja véleményét. Fontos megemlitenem,hogy nem áll szándékomban leitatni bárkit is,csak egyszerűen már ki szeretném próbálni ezt a másik fél beleegyezésével is.

2013. jún. 20. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
A lehető leggyorsabban, mert 1 nap után már a 20-on éves srácok farkán fognak pörögni.
2013. jún. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 16 éves vagy. Bőven itt az ideje a dugásnak, meg gondolom lesz pia, akkor az ivásnak is. Egy szál cigit nem kérsz?
2013. jún. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%

Itasd le őket. :D

Aztán tied a pálya. Mielőtt ébrednének, tedd vissza őket a saját "helyükre"!

2013. jún. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
második válaszolónak üzenném,hogy számitottam ilyen tipusú megnyilvánulásokra. Kedves felelő,hidd el nem olyan vagyok,amilyennek te most elképzelsz,nem cigizek,nem iszom le magam a földig. Általánositás történik itt,mint mindig.
2013. jún. 20. 13:53
 5/8 IfYouKnowWhatIMean ***** válasza:
hát pedig én is teljesen egyetértek Xtrem888-al. Bocsi kérdező:)
2013. jún. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 zoliba' ***** válasza:
úgyis beindulnak,ha isznak. Ne mutasd ki,h dugni akarsz,legyél vicces jó fej.bedobhatsz egy két szexista poént,de ne vidd túlzásba. Említsd meg az éjszakai fürdőzést..Vagy adj ginát az összesnek és dugd meg mind. Na ez csak poén volt.
2013. jún. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát nézd, mindenképpen úgy időzíts hogy este felé legyetek amikor nincs nagy mozgás, elvonultok kedveskedsz neki, dicsérgeted, és csókolózz is vele, simogathatod ha rámenős akarsz lenni

Utána csak azon múlik hogy bírja-e a csaj a fejed vagy nem, mert ez közel sem olyan egyszerű mint hinnéd, általában a csajok is kacsingatnak ilyesmivel de ők tartózkodóbbak

Legyen jó felvezetés, és onnantól bizakodj hogy eltudtok jutni a vetkőzésig, ezt követően már ritka hogy valaki kiugrik alólad és elmegy, de van ilyen is :)

21/F

2013. jún. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
semmi gond. Csak egyszerűen furcsának tartom a spontán támadást,hiszen általánositás ide vagy oda,kiváncsiak vagyunk mi fiatalok ez van. Ha meg az idősebb generációnak unalmasabb volt a fiatalsága,és ezért van ez a vádolás a legtöbb fiatal ellen,akkor ez van,engem teljesen hidegen hagy.
2013. jún. 20. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!