Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló abbahagyása....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló abbahagyása. Adnátok néhány tanácsot? Bővebben lent

Figyelt kérdés
6éve szedem a fogamzásgátlómat, és most úgy döntöttem, hogy abba szeretném hagyni (nem gyerek miatt, csak "pihentetésképp") Ezt meg kell beszélnem az orvosommal? Vagy elfogy és többet nem veszek be? Milyen változásokra készüljek fel? (hízás, tovább tartó/erősebb vérzés stb. )
2010. jan. 21. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
én egyszerűen csak abba hagytam, és semmi bajoöm nem lett. amire mondjuk készülj fel, hát nekem erösebb görcseim voltak mint gyógyszer alatt, kijöttek a hátamon pattanások, de más nagyon nem. és inkább elkezdtem fogyni .
2010. jan. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszeded az utolsó levelet is és kész, ennyi. Utána már nem. De elképzelhető, hogy lesznek zavarok a menstruációban, meg pattisabb leszel, de egyénfüggő is.
2010. jan. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tudtommal a fogamzásgátló szedésének egyik hatása a hízás, abbahagyására várható a fogyás...
2010. jan. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én 3 évig szedtem, majd amikor elfogyott az utolsó levél abbahagytam. ennek sztem nincsenek "szabályai". én csatlakoznék az előttem szólókhoz, tehát tapasztalatom alapján számíthatsz erősebb vérzésre, görcsökre, illetve nekem nagyon durván zsírosodott az arcbőröm, hajam, pattanásos lettem (ezek előtte egyáltalán nem voltak)
2010. jan. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 7 év szedés után hagytam abba októberben. Úgy alakult, hogy a levél közepén hagytam abba. Az utolsó szem bevétele után pár nappal megjött, és azóta 27-28 napra jön meg mindig. Érdekes, hogy a gyógyszer szedése alatt mindig erős görcseim voltak, de azóta nincsenek. Cickafark teát iszok, nem tudom, hogy ettől-e, de ugyanúgy 5 napig szoktam vérezni, viszont sajnos végig barnázom az egész hónapot :( Nem tudom ez mitől van.

Egyébként nem híztam, nem fogytam, semmi változás.

2010. jan. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is ma hagyom abba:)nem kell megbeszélned az orvassal,de vigyázz nehogy terhes legyél!
2010. jan. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!