Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sikerült összemelegedni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerült összemelegedni egy fiúval, akinek nem mellesleg barátnője van. Mondanátok néhány tanácsot?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem elég jó indok de valóban nem tudtam, hogy van valakije. Most, hogy megtudtam evidens, hogy befejezem ezt a kapcsolatnak nem mondható borzalmat.

Ez nem elég, mert ha ennyit teszek semmiből nem tanul. Úgy megakarom nyomorítani, hogy azt kívánja bár csak meg sem született volna.


Lehet, hogy beteges vagyok, bocsi.


2011. nov. 30. 14:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen, ez beteges.. hagyd a francba..
2011. nov. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
es mit mondott, miért csalta meg a baratnojet?
2011. nov. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
semmit, nem tudja hogy tudom...
2011. nov. 30. 14:26
 4/12 anonim ***** válasza:

szerintem csak nézz át rajta.az ilyen kicsinyes ,,bosszúállással" meg csak magadat minősíted!

az a legjobb ha levegőnek nézed,mintha nem is létezne.

véleményem szerint az jobban zavarná!nálam legalábbis bejött!

24n

2011. nov. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a harag rossz tanácsadó.. .te is tudodd h hazug embert hamarabb utolérik mint a sánta kutyát... hagyd a fenébe neked tiszta marad a lelked őt meg megveri ezért az élet... ha nem ma akkor késöbb :)
2011. nov. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja hagyd a francba. Inkább máshol vezesd le a frusztrációd. Amiből lesz valami hasznod, például idegességedben tépd ki a földből a fákat amiket amúgy kivágnál^^.
2011. nov. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Én is voltam anno ugyanilyen helyzetben és erősen dolgozott bennem is a bosszúállás.:D Nos én megírtam a bnőjének,h a párocskája félrekacsintgat, de sok értelme nem volt. A végén még jóformán én jöttem ki rosszul a dologból, úh sztem is hagyd a fenébe.
2011. nov. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Miért kéne megnyomorítani? Azért, mert hülye voltál és bedőltél neki? Erről senki sem tehet. Az emberek pedig soha sem változnak meg, előnyükre legalábbis nem. Ha pedig itt kel tanácsokat kérni, akkor az életben nem fogsz kicseszni vele. Ezt bebuktad, legközelebb légy okosabb.
2011. nov. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én hagynám a fenébe. Barátnőét se értesítsd. Úgysem neked fog hinni.
2011. nov. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Szerintem tudasd a lánnyal, bármilyen nehéz...ha az én párom szeretője lennél akkor szeretném, hogy szólj! Kemény dolog, de csak ennyit tégy: szakíts+aztán üzenj a szegény lánynak. Ennél durvább dolgot nem érdemes tenned, mert tényleg lehet, hogy te kerülsz majd ki rosszul a helyzetből!

2011. nov. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!