Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vannak egyes fiúk oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vannak egyes fiúk oda (akik mellesleg nagyon jófejek) az ilyen szolis csíkszemöldökű dauerolt -hajú undorító semmirekellő csajokert?

Figyelt kérdés
Egyébként akikre gondolok,ráadásul dínófogúak és majdnemhogy kövérek. Tényleg csak a mellméret a lényeg? Mert semmihez nem értenek,nagyon álságosak és egyik állításommal se túlzok sajnos :/
2011. máj. 26. 14:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek között a barbibabák közt is lehetnek rendes lányok. De a legtöbb fiú, ha ilyennel jár, inkább azért teszi, hogy felvágjon vele. Nem szerelemből. Szívesebben járnának egy "átlagos, rendes" lánnyal, de még nem találtak. Ezek a kapcsolatok nem is szoktak tartósak lenni.
2011. máj. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. Ismerek egy fiút, aki amúgy totál normális és kedves srác, de neki is az ilyen szolis, nagymellű, kihívóan öltözködő, könnyen kapható lányok tetszenek. Én egyáltalán nem vagyok ilyen, talán ezért nem kellek neki. :(

14/L

2011. máj. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kedves valaszolok! 1.ezek sajnos nem rendes lanyok -.- De a feltetelezes stimmel :)) 2. En is 14 vagyok es ugyanez a helyzet :D azert irtam ki :) teljesen egyetertek es sok sikert kivanok vele :(
2011. máj. 26. 14:49
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

Nekem is jól néz ki a bnőm és ad a külsejére meg minden! És ettől még tök jó fej meg rendes. Jó az igaz h nem az eszéért szeretem XD De az mind1 attól még szeretem!

És most lehet itt mondani h minden fiú "normális" lányt akar meg minden de az az igazság h ez csak elmélet aztán amikor gyakorlatban meglátsz egy tök szép jó mellű jó seggű szőke csajt akitől összeszorul a gyomrod és kicsordul a nyálad akkor nem fogod az "átlagos" lányt keresni hanem ő kell!

Ez van :P

16/F

2011. máj. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát te is csak a külsejéért szereted.. Jó de mondom ezek még csak nem is szépek rádtörne a hányinger ha meglátnád xd
2011. máj. 26. 15:14
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A fiúk a szép lányokért vannak oda. Viszont a fent leírtak nem azok, de amit fiúként sosem értettem, hogy miért kell a csíkszemöldök?? Számomra mindig is ijesztő volt egy kicsit.


Azt pedig tudatosítsa minden lány magában, hogy annak megfelelően, ahogy vannak kisebb és nagyobb mellű nők, ugyanúgy vannak olyanok, akiknek éppen a kisebb, vagy nagyobb mell jön be. Ugyanúgy, a média hiába mondja, hogy mindenki modellalkatú legyen, a valóságban a férfiak nagy része azt szereti, ha van mit fogni a delikvensen. F/19

2011. máj. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az elejéről kifelejtettem, hogy mindenkinek más a szép. bocs
2011. máj. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért mert szépek. Ennyi az egész. Tök egyértelmű.
2011. máj. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Elozo valaszolo: koszonom velemenyedet,igazad lehet.

Kesobbi valaszolo: nagyon rondak,nem lattad meg a sajat szemeiddel,de ha igen,megvaltozna a velemenyed,aazt garantalom ;/

2011. máj. 26. 17:40
 10/11 anonim ***** válasza:
ezek a csajok nem vasalják a hajukat? tudtommal ma az egyenes a "trendi"
2011. máj. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!