Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sikerült összemelegedni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerült összemelegedni egy fiúval, akinek nem mellesleg barátnője van. Mondanátok néhány tanácsot?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem elég jó indok de valóban nem tudtam, hogy van valakije. Most, hogy megtudtam evidens, hogy befejezem ezt a kapcsolatnak nem mondható borzalmat.

Ez nem elég, mert ha ennyit teszek semmiből nem tanul. Úgy megakarom nyomorítani, hogy azt kívánja bár csak meg sem született volna.


Lehet, hogy beteges vagyok, bocsi.


2011. nov. 30. 14:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Megteheted amit mondott az utolsó, de szerintem az is felesleges. Ha a barátnője szereti, akkor egy szavadat sem fogja elhinni. Bogarat ültetsz a csajszi fülébe maximum, de ennyi. Elhagyni valószínűleg nem fogja, mert megdönthetetlen bizonyíték nélkül az ő szava fog neki többet érni. Megjegyzem ez érthető is. Mindenki előbb hisz a párjának mint egy idegennek. Legalábbis ez a normális. Lesz egy balhé közöttük, ennyi. A srác él tovább boldogan, a lány meg mellette. Más kérdés, hogy boldog lesz vagy sem. Ezzel csak neki teszel rosszat ha utána kétségek között lesz, mert az egyetlen bizonyíték a te szavad a srácéval szemben. Még egy sms sem biztos hogy kimagyarázhatatlan. Akik ilyen gyökerek mint a kedves úrfi, azok általában mindenre tudnak magyarázattal szolgálni. Ismerem a fajtájukat:D Ha csak nem a srác sz.rik bele és nem tagad le semmit. Akkor van értelme "megmenteni" a barátnőét. De egyébként értelmetlen időpocsékolás. Mindenesetre akin kéne azon nem fogsz tudni bosszút állni.
2011. dec. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát ha bármit csinálsz hülye vagy, kivétel ha amit csinálsz az az hogy tovább lépsz és találsz egy jobb pasit. Bosszú általában úgyis egy gyenge dolog, ha mondjuk széttöri a kocsid, felgyújtja a házad, megcsal, és kiplakátol rólad egy meztelen képet a város egész területén az más. De ezért?


Mit mutatsz meg vele? És ha a képedbe röhög? Lefogadom hogy nem hagynád annyiban, oh hát nem jött össze na mind1, főleg ha eleve megakarod nyomorítani. Sokkal jobb ha inkább rááldozod az egész életed, "akkor is megnyomorodsz te átkozott..jaaj, a derekam" "buhaha...70 év alatt se sikerült bháhááháháh, hülye *****"


És ha sikerül? Szerintem semmivel se tudod megnyomorítani az életét, max dobja a barátnője és akkor meg a csávó fog megnyomorítani téged. juhuuu!

2011. dec. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!