Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért kell úgy élnem, mint...

Miért kell úgy élnem, mint egy megbélyegzett?

Figyelt kérdés
Ma egy kedves barátnőm elég kegyetlen beszólása volt. Azt mondta, hogy egy idő után egy szűz lánynak se lesz senkije, mert a férfiaknak kényelmetlen az ilyenekkel foglalkozni. És ez azért egy kicsit fájt és sértő. Gyakorlatilag azt állítani, hogy ez valamiféle bélyeg, amitől minél előbb meg kell szabadulni az azért durva. Nem tartogatom én a sajátomat senkinek, sőt, nem tartom magamat se erkölcsileg tisztábbnak a többieknél, egyszerűen így jött össze. De miért kell egy bizonyos idő után ezt, szinte kötelező jelleggel hajszolnia?

2013. jún. 18. 20:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, és 20 éves lány vagyok
2013. jún. 18. 20:22
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezzel mi, 20 feletti szűz férfiak ugyanígy vagyunk. Ugye, milyen rossz érzés? Egy szűz férfinak nem leszel nyűg.
2013. jún. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátnőd idióta.Ha találsz egy férfit,majd örülni fog,hogy még szűz vagy.
2013. jún. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Jobban fog majd téged értékelni az a srác aki megkap mint akin már egy falu átment előtte.
2013. jún. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De édi vagy :) Ne foglalkozz ilyen trollokkal. Ha ilyen a barátnőd, milyen az ellenséged? Szerintem gondolkodj el azon h milyen barátaid vannak.
2013. jún. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na de nem 20 évesen leszel vénlány, 50 évesen ráérsz még ilyeneken gondolkodni, ha akkor sem lesz senkid akkor az már elvileg rosszabb, de a mai társadalomban még menő is szinglinek lenni, addigra meg már biztos nem leszel szűz.
2013. jún. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Na, de én nem érzem ettől rosszul magamat. Kb. olyan ez, mint Köves Gyuri a Sorstalanságban (egyébként nem szeretem azt a könyvet): őt addig nem érdekelte, hogy zsidó-e vagy sem, amíg másokat ez nem kezdte zavarni.

De a fennálló helyzetért nem akarok senkit se okolni, hogy jajj azok a g*ci férfiak nem foglalkoznak a hozzám hasonló kedves lányokkal vagy mit tudom én. Egyszerűen tudom, hogy elsősorban ezért én vagyok a felelős, de valahogy nagyon erőt fektetni a jelenlegi helyzet megváltoztatásába se erőm se kedvem!

2013. jún. 18. 20:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Amit a barátnőd mondott, az baromság. Egyébként sem vagy megbélyegezve, csak az tudja rólad, hogy szűz vagy, akinek elmondod.
2013. jún. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 24 éves koromig voltam szűz. A középsuliban folyton cs.sztettek miatta, a fősulin viszont mindig azon poénkodtunk, hogy én la. mehetek kolostorba, ha úgy döntök. Abszolút nem szekáltak miatta, és nem szóltak le, ha hülyeséget mondtam, hanem kijavítottak.


A barátomon pedig nem vettem észre, hogy zavarta volna a helyzet - na, legközelebb már tényleg megérdeklődöm tőle :D

2013. jún. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!