Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Feltettem múltkor két kérdést, csak a nemek voltak eltérőek. Érdekes következtetést vontam le belőle... A kérdések:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__4473..

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__44..

Számomra kicsit felháborító, hogy amit a nőknél gáznak tart a legtöbb ember, az a pasiknál menőnek számít. Egy lánynak ezek szerint nem lehetnek szexuális igényei, és ezt nem is vallhatja be magának így a 21. században, és nem tehet ellene?


2013. jún. 18. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak dolgok amik nem változnak és ez a megítélés is ilyesmi. Lehet jönni a kulcsos elmélettel (ha még nem ismered, akkor leírom :D), de valljuk be, nem fair a nőkkel szemben.


Persze vannak veszélyek, hölgyeknél például ott a teherbeesés is, a nemi betegségek mumusa mellett, de ha valaki ennyi idős, akkor általában el tudja dönteni, hogy vállalja-e a veszélyeket (persze van óvszer is a világon, szóval erről ennyit).


Összegezve tehát: lehetnek egy lánynak is ugyanolyan szexuális igányei, mint egy fiúnak, de ennek ellenére a többség elítéli. Én személy szerint nem bántok emiatt senkit, na meg amúgy sem vagyok az egyéjszakás dolgok híve.



Andrew_23

2013. jún. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*igényei
2013. jún. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elárulom,mindenképp ugyanaz a véleményem a dologról,nemtől függetlenül.De sokaknak más...
2013. jún. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyilván a lány vagy, ez lejött elsőre. Nézd, csinálj amit akarsz, ez nem ránk tartozik. Ha mi azt mondjuk, hogy gáz volt, akkor változik valami is? Megtörtént. És megtörtént dolgokról nincs értelme beszélni. Nem változik semmi. Nem értem miért kell közszemlére bocsátani a szexualitást, ez két emberre tartozik.
2013. jún. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amelyik lakatot bármelyik kulccsal ki lehet nyitni...

Amelyik kulcs kinyit minden lakatot...

2013. jún. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts.Nem minden ember olyan igénytelen,mint te,meg még sokan mások.

Szerintem nemtől függetlenül undorító dolog,vadidegennel dugni.Ki tudja milyen leprát kap el az ember.Lehet mondani,hogy de van óvszer.De az óvszer nem véd meg mindentől és vannak olyan betegségek,amik nyál útján is terjednek(Hepatitis,HPV,stb.),csak ezt a sok okos tojás nem tudja.Aki cserélgeti a partnereit,az előbb,vagy utóbb elkap valamit.

2013. jún. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!