Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Minden a szexről szól? Mindent...

Minden a szexről szól? Mindent azért tesznek a mai fiatalok, hogy szexelhessenek?

Figyelt kérdés

Gondolok itt diszkóra, nyaralásra, táncra, közösségekre, bulizásra, találkozókra, koncertekre, utazásra...


Persze a munkán, tanuláson, alváson, evésen kívül értem, hogy mindig a szex a lényeg. Erre most jöttem rá, meg szeretném tudni, hogy mégis hogyan lehetne részem benne? Vagy már késő elkezdeni "szexközpontúan" élni? 21f



2013. jún. 16. 23:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem,az öregebbek is...
2013. jún. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nemcsak a fiatalok
2013. jún. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Szólhat minden arról, de egy nővel és tudatosan cselekedve. Nem a ribiké a jövő, elhiheted nekem. Mondjuk eddig én sem voltam sok nővel, nem is vágyom rá inkább csak egyel, de akkor vele mindent megélni és életem végéig vele. Ugyanakkor az érem másik oldala hogy sosem fogom visszakapni amit eddig elszalasztottam.
2013. jún. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
mindenki? :D az igen sok mindent be kell pótolnom, mert én nem így gondolkodtam
2013. jún. 16. 23:03
 5/14 anonim ***** válasza:
A szex egészséges mi bajod vele?
2013. jún. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Semmi bajom. De pl nyaraláskor mindig is hiányoltam valamit, csak nem tudtam mit. Pihenni mentem, miközben hiányzott így is valami. Igen, mert az ember nem azért megy el pihenni, nyaralni, hogy üljön és nézze a tengert. Hanem, hogy dugjon.
2013. jún. 16. 23:07
 7/14 anonim ***** válasza:
Jobb későn rájönni, mint soha!
2013. jún. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez egy biológia késztetés, mint az evés pl. Ha nem jön belülről, lefogysz valahogy így van ez a szexel is, ha nem jön elsorvadsz.
2013. jún. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm:))) bölcsnek érzem magam, így már a dolgok mögé tudok látni, szerezhetek végre annyi nőt, amennyit akarok
2013. jún. 16. 23:08
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas ez az érzelem nélküli, szexcentrikus gondolkodásmód.
2013. jún. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!