Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz emberek miért nem segíten...

Szűz emberek miért nem segítenek egymáson?

Figyelt kérdés

20on felüli szűz emberek, miért nem segítetek egymáson?

Látom itt a csomó kérdést, biztos vannak lányok is meg fiúk is nyilván, miért nem segítetek egymáson? Miért van a szex még mindig így túl misztifikálva? Olyan egyszerüen lehetne segíteni a problémákon, miért túlozzák ennyire el?



2013. jún. 15. 08:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
sajnos ez nem úgy megy hogy csak összedobják amijük van xD
2013. jún. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
66%

Ja, segíts te rajtam. Úgyisba fenébe kívánom már a szüzességem.

20F

2013. jún. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
52%
Minek segítenék egy olyan alaknak, aki csak a szüzességétől akar megszabadulni?
2013. jún. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Talán azért mert sokkal mélyebb a probléma mint maga a szüzesség? Hogy aki 20 v 30-on túl szűz, az az ember a kapcsolatteremtéssel is küszködik, zárkózott, önbizalomhiányos?
2013. jún. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Akkor a jellemén kell segíteni, nem a lábamat széttenni neki.
2013. jún. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

16:36


Így igaz. Én is próbálok a jellememen javítani, de ez nem megy eggyik percről a másikra.

2013. jún. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én 20 éves lány vagyok és nem azért vagyok ilyen állapotban, mert így döntöttem, hanem mert az égvilágon senkinek nem kellek :)


Egyébként azt én is észrevettem, hogy több lánynak van pasija mint pasinak csaja. Ezt most egy kicsit érdekesen fogalmaztam meg, de nagyjából ez a lényeg. A suliban, ahol tanultam a csoportomban én voltam az egyetlen szingli lány.

És ez azért duplán ciki, mert lány vagyok és nagyon azt vettem észre, hogy lányként 20-on felül sokkal cikibb szűznek maradni, mint egy 20-on felüli fiúnak, mert ha egy lány 20-on felül is szingli és szűz, akkor ott azért gondok vannak. Pl. annyira csúnya hogy senkinek nem kell.

2013. jún. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17/17 Én is pont így vagyok ezzel, a kutyának se kellek.
2013. jún. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!