Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem segítenek nekem nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem segítenek nekem nő ügyekben a barátaim amikor én a múltban folyton ezt tettem nekik? 20F

Figyelt kérdés

Tisztaban vagyok azzal hogy ezt a nehéz harcot nekem kell megvívni, de nem esik jól hogy amikor nekik volt szükségük segítségre én mindent megtettem, szervezgettem, segítettem kapcsolatot szerezni nekik és most, hogy ők kapcsolatban élnek én pedig nem, nem foglalkoznak velem ilyen téren .


Nem esik jól, hogy amikor ők kértek tölem tanácsokat én rendelkezésükre álltam, most viszont ha én kérek a válasz az hogy "Ne légy óvodas! Ez nagyon ciki! Nem segíthetünk!" Ilyenkor forr a vérem és viszket a tenyerem. Gyakran nagy önuralmat kellet mutatnom hogy ne legyen semmi baj.


Az bezzeg nem volt "óvodás" dolog amikor egy 18 éves fiút kellett felvilágosítanom szexuális, biológiai téren. Meg lehet hogy naív gondolat, de én úgy tudtam a barátok azért vannak hogy segítség egymást. Abszolút nem érdekli őket hogy több mint fél éve egyedül vagyok, felőlük ez lehetne 100 év is, a lényeg nekik hogy ők boldogok. Volt már egy 1 éves kapcsolatom de most nem jönnek az eredmények.


Tényleg bűn, hogy segítséget kértem tőlük? Vagy most hogy van ez?  


2013. ápr. 21. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Miféle segítség kéne? Tálcán hozzák a nőket?
2013. ápr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pont ilyesmi történt velem is(nem egy emberrel esett meg, hogy segítettem nekik valamiben, a hála pedig a nagy nulla volt). Amit észrevettem, hogy nem csak nőügyben van ez. A barátság mára már nem annyira értékelt, mint kéne.
2013. ápr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hülyék.. nem bűn... mi volt a kérdés?
2013. ápr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is állandóan ebbe a hibába esek, hogy segítek a 'barátimnak', mellettük vagyok én meg a nagy semmit kapom cserébe...


(Egyébként első, tudnának segíteni...)


Lehet új emberekkel kéne ismerkedni, nem csak csajokkal, fiúkkal is, hogy legyenek normális barátaid. Bár szerintem igaz barátot még nehezebb találni mint egy jó társat.

2013. ápr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mert hálátlan,,barátaid,,vannak..
2013. ápr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én barátaim nem ilyenek.
2013. ápr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert nem a barátaid!
2013. máj. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!