Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok mi lenne a reakciótok...

Fridi220 kérdése:

Lányok mi lenne a reakciótok ha találkoznátok egy 22éves fiuval és még szűz? Mennyire tartanátok gáznak stb?

Figyelt kérdés
Átlagos kinézetű fiunak tartom magam járok bulizni próbálok csajozni kisbb-nagyobb sikerrel! De sajnos még nem jött össze a szex senkivel és már egyre rosszab! Már nagyon szeretném elveszíteni a szüzességem van hogy napi 3x is masztúrbálok már nem bírom! Kúrvához meg nem szeretnék menni nem így szeretném az elsőt!

2013. jún. 10. 01:23
1 2 3
 21/27 Geryke1991 ***** válasza:
Azért 22 évesen szűznek lenni kicsit fura akárhogy nézzük. Ennek valami oka lehet, mivel egy egészséges férfi mondjuk olyan 16 éves korától kezd elég erősen vonzódni a lányok felé szexuálisan, szóval akkor 6 év nem volt elég ahhoz hogy valakivel lefeküdj? na neeee... nem mondanám gáznak, azt hogy még 22 évesen valaki szűz, de az már gáz ha semmi kapcsolatod nem volt lánnyal eddig.. de minél előbb keress valakit mert kimaradsz a jó dolgokból
2013. jún. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam hogy egyáltalán nem volt semmi kapcsolatom! Csak sajnos a szexig nem jutott el a dolog! soha nem volt olyan komoly! És az a legroszab hogy nem is egyszer olyan csajt fogtam ki akinek volt pasia épp! Volt kis kavarás de a szex nem jött össze már! Akinek meg nem volt azzal sem jött össze! Nem tudom mért van ez! Pedig nem akarok nagyképű lenni de elég megértő, kedves,normális srácnak tartom magam! Csak vmiért nehezen vesznek észre a csajok!
2013. jún. 11. 23:05
 23/27 Geryke1991 ***** válasza:
Ha már csókig eljutottál, vagy esetleg annál tovább, de magáig a szexig nem, az még annyira nem baj... idő kérdése és eljutsz a szexig is.. csak próbálkozz minél többet és legyél minél magabiztosabb, egy idő után jön olyan aki szétteszi neked a lábát
2013. jún. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Csókig már többször is meg kicsit tovább is! :-) hát remélem hogy igazad lesz! Köszi!!
2013. jún. 16. 20:38
 25/27 anonim ***** válasza:

Hihetetlen milye nszánalmasak egyes lányok:


látom ti is elfelejtettétek, hogy el kell kezdeni valamikor. Ezt a hülye gondolkodást, hogy időt sem adtok a másiknak. Nagyon sok hülye lány van ezen a téren aki így gondolkozik.


Nem csodfálom, hogy a fiúk lelkileg kivannak.


Valami elképesztő ahogy gondolkodtok, a szexben hamar bele lehet jönni.


ÉS mi van ha 22 évesen szűz???


Na mi van csajok?? Ő már nem ember? Akkor őú beteg? Mert nem kezdtem el a 16 évesen a dolgot??


Jah, hogy ti 14 évesen elkezditek, de nem jelenti aztr, hogy 22 évesen késő lenne bármihez is.


Szánalmasok vagytok lányok, tiszt a kivételnek, és ne csodálkozzatok ha ennyi önbizalom hiányos srác van. Többek között eztért: Mert ENGEm Liullánnak h0vnak, 22 éves vagyok, 16 évesen kezdtem és tapasztalt vagyok ,velem igyidős srácok nem férfiak, a szűzek nem emberek, a velem egyidősek hülyék, mert nincs keresetük, és még sorolhatnám..

2013. jún. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom utolsó, mire fel ez a nagy istenkáromlás, de az itt nyilatkozó többséget a hozzászólások alapján nem zavarná.
2013. jún. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Szerintem no para én tegnap vesztettem el a barátommal ő 21 és neki is az első volt, és jó volt 1 év ide oda semmi, szóval nem hiszem hogy a 22 gáz. Amúgymeg te is rossz körökben mozogsz ha olyanokkal kezdesz kavarni akiknek van pasija.. szerintem máshol is nézz körül, hátha találkozol egy rendes normális lánnyal aki szeret és akit szerethetsz és akivel boldogan veszíted majd el.
2013. jún. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!