Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok mi lenne a reakciótok...

Fridi220 kérdése:

Lányok mi lenne a reakciótok ha találkoznátok egy 22éves fiuval és még szűz? Mennyire tartanátok gáznak stb?

Figyelt kérdés
Átlagos kinézetű fiunak tartom magam járok bulizni próbálok csajozni kisbb-nagyobb sikerrel! De sajnos még nem jött össze a szex senkivel és már egyre rosszab! Már nagyon szeretném elveszíteni a szüzességem van hogy napi 3x is masztúrbálok már nem bírom! Kúrvához meg nem szeretnék menni nem így szeretném az elsőt!

2013. jún. 10. 01:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
64%
Nekem 20 volt a pasim,amikor elveszítette velem. Azt mondta,h lett volna alkalma riban*okkal lefeküdni,de nem akart,mert olyannal akarta elveszíteni,aki "megérdemli" őt.:D Szerintem ez tökjó. A csajok jobban becsülik az ilyen fiúkat. És abban sincs semmi gáz,ha 22 évesen még szűz vagy. Egyébként több fiú barátom is van,és van köztük pár akik még szüzek 20-21 évesen,és nem mondanám,h bénák,sőt,egész jól néznek ki.
2013. jún. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
Rá vagy görcsölve a témára, amit a csajok mérföldekről megéreznek. Mindjárt jönnek a hurrogások, de egyszerűbb lenne elmenned egy k hoz. Ha itt a valódi érzelem lenne a fő szempont, nem vernéd háromszor egy nap.
2013. jún. 10. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, mivel én is szűz vagyok 23 L
2013. jún. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 ivilicious ***** válasza:
100%
én örülnék neki,mert én lennék neki az első, nem gáz sztem. úgy tanítom,ahogy nekem jó.
2013. jún. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
100%

Ha megengeded egy fiú hozzászólását is :D :

Valaki ezt írta : "Azt mondta,h lett volna alkalma riban*okkal lefeküdni,de nem akart,mert olyannal akarta elveszíteni,aki "megérdemli" őt.:D Szerintem ez tökjó. A csajok jobban becsülik az ilyen fiúkat."

Hát ebben magamra ismertem :D, velem pont ugyanez volt a helyzet :)és pont ugyanezt mondtam :D

Egyébként ez nőtől függ, nem minden nő becsüli ezt meg tapasztalatból mondom :)

Én is átlagos srácnak tartom magam, a csajok visszajelzései szerint pedig kifejezetten helyes srác vagyok.

Nem mérvadó hogy te hogy ítéled meg magad, lehet h a csajok szemében te is helyes srác vagy, sosem tudhatod. :D

Ha csak el akarod veszíteni, akkor legyél nyomulósabb kicsit a bulikban, az olyan csajok akik csak azt szeretnék (van bőven)úgyis ezt akarják, hogy megdöntsék

őket.

Viszont ha hasonlóan gondolod mint én, akkor várj és majd jönni fog, amikor a legkevésbé várod. És tényleg ne keresd görcsösen. Azt nem mondom hogy minden csaj megbecsüli ezt, de lehet hogy szerencséd lesz. Olyan csajok akikben van őszinte szeretet az megbecsüli az ilyet, és ilyennel lehet leélni egy életet is akár. Aki nem becsüli az meg úgysem lenne jó partner egy életre :)

2013. jún. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Örülnék neki, jobb mint aki folyton váltogatja a partnerét, de egy olyannak aki csak a szüzességét akarja már elveszteni esély biztos nem adnék, hanem aki az igaz szerelmét keresi.
2013. jún. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:

Ez egyáltalán nem gáz! Ha 30-40 évesen,szerintem akkor sem ciki.Inkább legyél szűz,mint hogy mindenkit lefektess,mint manapság a legtöbb macsó,tisztelet a kivételnek. Én biztosan ugyanúgy becsülném ezt egy fiúban,mint ahogyan egy normális férfi egy nő ártatlanságát.Amúgy én úgy gondolom,ez oda-vissza mindig igaz(bár ez az én véleményem).Én lányként,de én is az vagyok,mert nem fogom odaadni az elsőnek aki szembejön.

Én biztos tisztelnék egy ilyen fiút,aki nem ment el prostihoz,csak hogy nagyfiúnak érezze magát.Hidd el,nem attól leszel férfi,hanem hogy tisztelettel viselkedsz mások iránt,vállalod a felelősséget a tetteidért,tudsz szeretni másokat,udvarias vagy,nem pedig bunkó és úgy viselkedsz mint egy érett férfi. 18/L

2013. jún. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Semmi. Maga az ember érdekel, nem a szüzessége.
2013. jún. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
44%

A neten mindenki azt mondja , hogy nem baj, hogy szűz vagy...

Örülnének neki.

A valóságban amint kiderül repülni fogsz. Illetve nemgond, csak nem vele fogod elveszíteni.

Meg jön majd az itteni dumák közül a " nem fog senki ugródeszkának használni. "

23f szűz

2013. jún. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Előző!


Erre csak annyit lehet mondani, legyen neked az élképzeléseid szerint.

2013. jún. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!