Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek mielőtt megöl a...

Mit tegyek mielőtt megöl a magány?

Figyelt kérdés

Annyiszor álmodoztam már punciról, csajról, de ez csak álom maradt. Tipikus forever alone vagyok, a "jófiú" fajtából. Nem tudom mihez kezdjek, 19 évig gyáva voltam ismerkedni, csajozni, nem tudom hogy lássak neki.

Mert félek, napjaim vannak hátra ilyen hozzáállással, életmóddal, aztán mire betöltöm a 20-at végleg eláshatom magam, 0 tapasztalattal, életkedvvel.

Más téren vannak sikereim az életben, de ha ez a területe nincs rendben, nincs miért élni.

Szóval, mi a teendő a változtatáshoz?19f



2013. jún. 9. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Álmodik a nyomor.
2013. jún. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
de legalább neked más területen vannak sikereim nekem sehol se :'(
2013. jún. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igen, erre mondják ezt....
2013. jún. 9. 17:05
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs olyan baráti köröd, akikkel el tudsz járni szórakozni, ismerkedni stb, akkor próbálkozz neten, pl. badoo
2013. jún. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Az első problémád ott van, hogy punciról álmodsz, meg csajról, ahelyett, hogy egy barátnőről álmodnál, akit szerethetsz.


Ha csak a szex érdekel, akkor menj valami nyomorék diszkóba és itass le egy ribancot, van elég köztük.

2013. jún. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen voltam kb. 17 éves koromig. A dolog csak annyi, hogy be vagy feszülve, mint a 220V. Teljesen bizalmatlan vagy a világgal. A megoldás meg annyi, hogy ne ragaszkodj semmihez se görcsösen, amit úgy gondold hogy nem tudsz elérni. Egyszerűen lazíts, érezd jól magad EGYEDÜL. Egyedül is beülhetsz egy kocsmába vagy egy kávézóba egy sörre/üditőre/kávéra/teaára. Egyedül is megnézheted a filmet a moziban. Egyedül is élhetsz a hobbidnak, sportolhatsz stb. A lényeg: egyedül is élhetsz és lehetsz teljes. Lehetsz nyugodt, elégedett, boldog.


A szexhez kell egy másik ember is, ellenben ha nem lennél ennyire ráfeszülve a dologra, akkor nem feszélyezne ennyire a hiánya. A szex egy kellemes dolog, de meg lehet lenni nélküle. Ha ezt belátod, akkor kevésbé fog feszélyezni a dolog, több bizodalmad lesz az emberekben. Rengeteg csaj van az utcán, aki másra sem vár, mint hogy odamenj hozzá, elhívd randizni, megegyetek együtt valamit. Rengeteg embert érdekel, hogy milyen vagy te, csak ne akard, hogy MINDENKIT érdekelj. Egyszerre úgy is csak egy csajban lehet a farkad ;) Mit érdekel téged, hogy a többi leszar?

2013. jún. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezt csináltam 2 éve is. Egy csajba annyira belezúgtam, inkább lazítottam, egyedül is jól érzem magam. De nem örökké...
2013. jún. 9. 17:13
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy vagyok, csak 7 évvel idősebben, és még egy randim sem volt soha, szóval tudom mit érzel. Tökéletesen megértem azt is, hogy miért nincs kedved élni, hiszen az életnek csak egy párkapcsolat adhat értelmet, anélkül, mintha minden nap meghalnál. DE nem szabad feladni. Próbálkozni kell ismerkedni és nyitottnak lenni még akkor is, ha sok visszautasítás (vagy éppen csak visszautasítás) éri az embert. Na, sok sikert mindkettőnknek! :)
2013. jún. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kranpusz válasza:
Türelem! 19 vagy b@kker nem 35. Lehet az elkövetkezendő 3 évben meg majd azt írod "segítsetek, tapadnak a csajok, mit tegyek" Járj sokat közösségbe és felejts el a számítógépet 1 hónapra... már ha lehetséges.
2013. jún. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A magány nem ölhet meg! nekem 18 éves koromig szinte minden rendben volt, de tényleg... Mondjuk. szóval én tudom mit vesztettem engem jobban kínoz mert tudom milyen a normális laza bulis csajos haveros élet. most 22 vagyok több mint 3 éve se barátom se barátnőm egyedül járok mindenhova a telefonomon csak anyám meg apám hív meg ha valaki téves számot hív... és minden nap álmodozok hogy milyen jó is volt meg milyen jó is lehetett volna ha másképp döntök dolgokba... szóval ha valaki tudja hogy a magány nem öl az én vagyok. meg lehet szokni idő kérdése, az ember egy rendkívül alkalmazkodó valami...
2013. szept. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!