Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok mi lenne a reakciótok...

Fridi220 kérdése:

Lányok mi lenne a reakciótok ha találkoznátok egy 22éves fiuval és még szűz? Mennyire tartanátok gáznak stb?

Figyelt kérdés
Átlagos kinézetű fiunak tartom magam járok bulizni próbálok csajozni kisbb-nagyobb sikerrel! De sajnos még nem jött össze a szex senkivel és már egyre rosszab! Már nagyon szeretném elveszíteni a szüzességem van hogy napi 3x is masztúrbálok már nem bírom! Kúrvához meg nem szeretnék menni nem így szeretném az elsőt!

2013. jún. 10. 01:23
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
54%
Na ez az. Úgy rühellik a nők a szüzeket, mint a sz*rt.
2013. jún. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Ugye-ugye, ki-ki amilyen körökben mozog, olyan van tapasztalata van a nőkről.
2013. jún. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel soha, egyetlen férfinak sem adtak volna esélyt a nők, mert hát kinek kellene egy szűzies kisfiú?


Hogyan sikerült mégis elszaporodnia az emberiségnek, kérdezem én? :D

2013. jún. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
37%

A 9-es és 11-es válaszoló miért lett lepontozva?

Mert megírták a nagy büdös igazságot, azt hogy a 20 éven felüli szűz férfit a nők 90%-a nem tekinti embernek!

2013. jún. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat!! Picit lehet hülyén fogalmaztam meg a kérdésem! Biztosan rá vagyok már erre görcsőlve nem azt mondom hogy most rögtön el akarom veszíteni de már nagyon örűlnék neki! És úgye a kiváncsiság is hajt meg hát a kanosság! És természetesen egy jó kapcsolatra vágyom a legjobban! Van pár lány barátom és ők is azt mondják h jófej meg szimpatikus srác vagyok csak ak azt nem értem h mért nem találkozok már végre egy lánnyal akivel nem csak barát lehetek.
2013. jún. 10. 23:21
 16/27 Noydra ***** válasza:
77%

Csak ne higyj a 9-11-14es válaszolóknak. Megkeseredett hülyék.

Ha normálisan ismerkedsz továbbra is, úgyis lesz olyan, akinek bejössz. Csak rágörcsölni nem kell, akkor biztos nem jön össze.:/

Éld az életed, bulizz, szórakozz, ismerkedj :)

2013. jún. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Amúgy meg én ezt azért nem teljesen így gondolom h utálják a szüzeket meg kidobnának stb. Én azért nem evvel kezdem a beszélgetést hogy "héj helló szia hú én szűz vagyok"! Ha meg esetleg odáig fajulna a dolog talán nem dobna ki az ágyból mert szűz vagyok! Csak azért parázom kicsit ettöl is!
2013. jún. 10. 23:34
 18/27 Noydra ***** válasza:

De nem is kell :)

Azok akik itt írják, hogy utálják a nők a szűz pasikat 20on felül szerintem egyáltalán ne ismerkednek vagy próbálkoznak, így el sem jutnak odáig, hogy ezért utasítsák el őket :)

Csak ráfogják erre a dologra a gyávaságukat/szerencsétlenségüket.


Persze itt is tiszt. a kivételnek, ha meg tévedtem, akkor tessék bebizonyítani, engem meg elküldeni a halál f*szára :D

2013. jún. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Az nekem is a kedvencem mikor a megkeseredett szerencsétlenek osztják az észt arról, hogy mi kell a nőknek, miközben 99%-uk soha az életben nem próbálkozott, csak siránkozik és ráfogja másra a saját szánalmasságát. Még csak el sem jutott legtöbbjük odáig, hogy egy nő bármiért is visszautasítsa, nemhogy megtudja bárki, hogy szüzek...
2013. jún. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Én azért nem örülnék neki...őszintén megmondom....


23/N

2013. jún. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!