Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzesség elvesztése ilyen...

Szüzesség elvesztése ilyen pózzal?

Figyelt kérdés
Úgy szeretnék elveszteni,hogy én hason fekszem a pasim pedig hátulról a nunimba. Én enyhén szétett lábbal ,hogy jó kerek legyen a fenekem. Vagy inkább a misszionárius? Ez túl bonyolult elsőre?
2013. máj. 30. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Kedvenc pózom. :D
2013. máj. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elsőre maradj a misszionáriusnál!
2013. máj. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ne tervezzétek meg, csak lazítsatok, majd érzitek, hogy a legjobb Nektek... és nem kell elkapkodni, a barátod legyen türelmes, mert nem lesz kellemes az első Neked... (bár remélem, vagy már 16 éves...) 25/F
2013. máj. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Úgy, ahogy a legjobban el tudsz lazulni. Úgyis nagyon fogsz izgulni, fontos a kényelem.
2013. máj. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
inkább úgy, hogy a lábad a srác nyakában, a popsid kicsit megemelve, és így könnyen célra tud tartani. utána meg az általad említettel lehet folytatni :-)
2013. máj. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyik kedvenc pózom elég mélyre lehet hatolni ha a srác érti a dolgát. De szerintem maradj elsőre valami szemben lévő póznál. Mondjuk a misszionárius. Az intimebb és mivel látja az arcod a barátod ezért jobban is tud figyelni rád
2013. máj. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,jöhetnek még :) Kíváncsi vagyok nagyon:)
2013. máj. 30. 20:47
 8/10 anonim ***** válasza:
magamhoz annyit fűznék hozzá, hogy nem kell tartanod magad, hanem ha egy párnát tesztek alád, akkor könnyen el is tudod engedni magad :-)
2013. máj. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ebben a pózban mélyre hatol a pénisz,szóval lehet hogy fennakad a szemed..és nem az élvezettől.Ráér ez utána is:)
2013. máj. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Még egy buta liba.
2013. máj. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!