Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Akivel elveszti egy lány a...

Akivel elveszti egy lány a szüzességét, ahhoz később kötődni fog?

Figyelt kérdés
Elmúltam már bőven 20 éves de még szűz vagyok. Lenne most egy srác aki nagyon tetszik nekem, de kb csak lyukra megy mindenkinél. Én vele el tudnám képzelni mert nagyon bejön na jó érzek is iránta valamit. De kötődni fogok hozzá ha esetleg megtörténne köztünk? Szenvednék tőle?
2013. máj. 29. 12:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Sőt azért is rizikós mert ha ő nem érez irántad semmit és te ezzel tisztában vagy akkor fent áll az esélye annak hogy nem fogod élvezni és akkor csak egy kellemetlen emlék marad! Mindenképp olyan fiút válassz aki viszont érez irántad ne pedig egy lyuk vadászt (28f)
2014. júl. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ne tedd meg...:(
2014. júl. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak addig kötődsz majd hozzá, amíg nem találsz mást. Arra meg nem kell majd sokat várnod, ha végre kibújsz a gátlásos aggszűz szerepből, megnő az önbizalmad,felszabadultabb leszel és ezt a pasik is észreveszik majd. Hajrá!
2014. júl. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én szerelmes voltam nagyon egy srácba de a srác nem szeretett csak játszott velem majd elmonndta h mást szeret.. szóval mielott elmondta h mast szeret azelott le akart velem fekudni. de en nem fekudtem le vele pedig barmit szo szerint barmit oda adtam volna mar azert h csak hozzam erjen egy pillanatra is. de ezt nem tettem meg mert tudtam h csak kihasznalni akar. es igazam is volt. bar meg most masfel ev utan is szeretem de ez van. es a masik az hogy eleg sokszor kellett azt kibirnom h megolelt vagy epp kaptam tole 3puszit amikor elkoszont mindenkitol es haza ment. az a baj h egy a barati korunk is tehat szinte mindennap ugyan ezt at kellett elnem. es igy nehezebb az embernek felejtenie az fix. mar lassan egy eve nem lattam ugy dontottem kerulom hatha jobb lesz igy meg a barataimmal se nagyon taliztam. de ennek a kerulgetesnek sem volt semmi ertelme hisz egy eve lassan h nem lattam se kepen se sehol nem olvastam vissza az uzeneteket amiket beszeltunk. nem neztem az adatlapjat tehat semmit nem is gondoltam ra vs probaltam nem gondolni ra es megis szeretem.....
2014. szept. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!