Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért számít ennyire, hogy...

Miért számít ennyire, hogy egy lány szerelemből veszítse el a szüzességét?

Figyelt kérdés
Szüleimnek van egy ismerőse, és annak a fiával (22) nagyon jóban vagyok, szoktunk eljárni ide-oda bulizni, szórakozni. Nagyon vonzódunk egymáshoz, meghívott magához házibuliba, azt mondta, aludjak ott. Nyilván ha átmegyek, abból nem alvás lenne. Azt mondta, nagyon tetszem neki, (bár nekem is ő) de arról, hogy összejöjjünk, még nem esett szó. Azon az estén összebújást képzelek el vele, petting, smaci, szex... nagyon kívánom őt szexuálisan. Viszont a helyzet az, hogy én még szűz vagyok, de nem akarok vele heteket, hónapot várni ha leakarok vele feküdni. Egy kapcsolat meg nem hiszem, hogy bármelyikőnknek is beleférne az idejébe, másrészt nem igazán tudnám vele elképzelni komolynak ezt az egészet, mert akkor nem így állnék hozzá, elég csajozós, bulizós srác. Szóval, ha nem is szerelemből feküdnék le vele, lelki bajaim lehetnének belőle a későbbiekben? Csak mert sok helyen olvasom/hallom ezt... én csak szimplán jól akarom magam érezni vele egy este, 20 éves vagyok.
2013. máj. 8. 17:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

smaci :D ezt a szót még használják? :D cuki :D

na, hogy a kérdésre is válaszoljak. maximum annyi lehet, hogy utána beleszeretsz, vágyódsz utána, ő meg majd nem akar semmit. ergo jól pofára eshetsz. ezt nem tudhatod előre. lehet, hogy most azt gondolod, h neked ez csak ennyi...de nem voltál még férfi test közelében úgy, nem értek hozzád úgy az ágyban. szóval, nem tudod még felmérni, hogy mit vált majd ki belőled. persze, az is lehet, hogy semmit sem fog eredményezni. ez zsákbamacska. mindenesetre, jó szórakozást! ;)

23L

2013. máj. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
hát te tudod, hogy mennyire kötődsz hozzá vagy sem, de én nem ajánlom ezt a dolgot. Nagyon ritkán sül ki belőle jó dolog. Pláne, ha csajozós a srác még betegségeket is elkaphatsz.
2013. máj. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

Ha meg akarod tenni akkor tedd meg. Csináld azt amit szeretnél, nem kötelező szerelemből elveszíteni.


Az első két ember akivel lefeküdtem haverok voltak, mégsem lettem megcsömörlött ember, nem bántam meg. Azóta normális kapcsolatom és gyerekem lett.

2013. máj. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Ez csak rajtad múlik. Én nem tudnék így lefeküdni senkivel, de neked kell érezned. Képzeld el, hogy éreznéd magad ha már megtörtént volna: lefeküdtél egy pasival akivel kívántátok egymást, de te csak egy strigula voltál neki. Ha ez a gondolat olyan szomorkás és rosszul érzed magad tőle, akkor ne tedd meg. Ha nem érint meg különösebben, akkor hajrá.
2013. máj. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
nem számít semmit, mindenkinek mást jelent a szex. van akinek az ismerkedés egy lépcsője van akinek az utolsó. annyit számít, hogy nyilván ha rossz lesz akkor életed végéig emlékezni fogsz rá és ha valakibe szerelmes voltál akkor hiába rossz el fog törpülni az emlékezetedben a jó emlékek mellett.
2013. máj. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
na faszán megcáfoltam magam :D szóval igazából nem számít semmit csak akkor ha te jelentőséget adsz neki.
2013. máj. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
Ha ez megnyugtat, nem hiszem hogy akárkit izgatna hogy ki veszti el szerelemből, és ki nem.
2013. máj. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
értem, köszi... hát nem tudom, nem hiszem, hogy rossz lenne vele, mert mikor vele, mellette vagyok, nagyon eltud lazítani, eltudom engedni magam. Önmagában is, hogy önmagam adom, meg ha szexre gondolok akkor is. Az biztos, hogy ért a nőkhöz.
2013. máj. 8. 18:05
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Nem számítana! Csak a kis érzékeny lelkű lányocskák utána majd siránkoznak hogy jajj, rosszul döntöttem, sz*r volt és még nem is életem szerelmével.... Hát ennyi.
2013. máj. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%
Azért egy húszon éves csaj csak tudja hogy mit akar.... :)
2013. máj. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!