Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért számít ennyire, hogy...

Miért számít ennyire, hogy egy lány szerelemből veszítse el a szüzességét?

Figyelt kérdés
Szüleimnek van egy ismerőse, és annak a fiával (22) nagyon jóban vagyok, szoktunk eljárni ide-oda bulizni, szórakozni. Nagyon vonzódunk egymáshoz, meghívott magához házibuliba, azt mondta, aludjak ott. Nyilván ha átmegyek, abból nem alvás lenne. Azt mondta, nagyon tetszem neki, (bár nekem is ő) de arról, hogy összejöjjünk, még nem esett szó. Azon az estén összebújást képzelek el vele, petting, smaci, szex... nagyon kívánom őt szexuálisan. Viszont a helyzet az, hogy én még szűz vagyok, de nem akarok vele heteket, hónapot várni ha leakarok vele feküdni. Egy kapcsolat meg nem hiszem, hogy bármelyikőnknek is beleférne az idejébe, másrészt nem igazán tudnám vele elképzelni komolynak ezt az egészet, mert akkor nem így állnék hozzá, elég csajozós, bulizós srác. Szóval, ha nem is szerelemből feküdnék le vele, lelki bajaim lehetnének belőle a későbbiekben? Csak mert sok helyen olvasom/hallom ezt... én csak szimplán jól akarom magam érezni vele egy este, 20 éves vagyok.
2013. máj. 8. 17:53
1 2
 11/12 Napéjegyenlőség ***** válasza:
65%
A szex csak szex. A résztvevők töltik meg tartalommal.
2013. máj. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
49%
Olyan is van aki pénzért adja el annak aki legtöbbet ad érte. Miért okozna lelki sérülést nála?
2013. máj. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!