Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Ti megtiszteltetésnek...

Fiúk! Ti megtiszteltetésnek veszitek, hogy a barátnőtök nektek adja a szüzességét?

Figyelt kérdés

Megtisztelés ez nektek és szívesen "vigyáztok" rá vagy zavar,hogy tapasztalatlan..?

17L



2013. ápr. 28. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha belevaló csaj, akkor nem zavar, mert akkor könnyen tanul, ha nagyon kuka, akkor zavar, mert akkor tőlem vár el mindent. Jártam már így. Egyébként megtiszteltetés.
2013. ápr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Kitüntetésnek veszem! Egyszeri és pótólhatatlan.

Nem zavar ha tapasztalatlan. Szívesen vagyok, lennék a tanító bácsija!

F.

2013. ápr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem megtiszteltetes

Marmint olyan lany a baratnőm aki èrintetlen

Szóval nálam mèg előny is :p

Bár attól mèg hogy szűz nem azt jelenti hogy az ágyban olyan legyen mint egy babu

Tehat èlvezze ,hogy elvesziti velem

Ne egy feladat legyen szamara

Hanem egy kellemes èrzès

2013. ápr. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
a legjobb érzés amit 1 igazi férfi érezhet és 1 normális férfi ha a lány is normális hosszutávra tevez akk simán csak őt veszi el feleségül nekem speciel szüz csaj kell komoly kapcsolatra aki örökre ..... abszulute nem gáz ha tanitani kell nem értem azokat akiknek az szerintem ők szánalmas nyomorékok már elnézést a kifejezésért de aki csak azért nem jön össze 1 nővel mert szüz akk elég nagy gyökér de nem baj legalább több közül tudom válogatni azt az igazit
2013. ápr. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
akkor én most h nem vagyok szűz mondjak le arról h valaha is egy normális pasi el akar majd venni? 21/L
2013. ápr. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó kérdés de egyes emberek azért marha sokat fizettek hogy ők vegyék el egy lány szüzességét.Egy kínai lánynak fizettek a legtöbbet aki a nagyanyja kezelésére költötte a pénzt.Szóval szerintem az értékes dolog.
2013. máj. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsó: Nem hiszem, hogy az ilyen dolgokat abban kell mérni, hogy perverz idióták milyen szegény kínai kislányból csináltak ku*vát...
2013. jún. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Természetesen és egyáltalán nem zavar. Esetleg annyi, h egy kicsit fiatal lennél hozzám. :)


F/30

2013. jún. 5. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!