Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első szexnél ösztönből jönnek...

Első szexnél ösztönből jönnek a dolgok?

Figyelt kérdés

Úgy mint pl. a csóknál? (tudom, hogy a kettő között hatalmas különbség van) Hogy tudod hogy mozogj,vagy mindenki totál bénán kezdi?

17/L


2013. máj. 28. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem jött ösztönből,de hallottam már olyat,akinek bele kellett jönnie,ez attól is függ,mennyire ismered a saját tested,és a pasiét,stb.
2013. máj. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Általában mindenki totál bénán kezdi, pont azért mert izgul és feszült és nem hallgat az ösztöneire. Ha az emberek el tudnának teljesen lazulni, valószínűleg simán menne minden.

Én pl, az első pár alkalommal "darab fa" voltam. Aztán egy pasi rám szólt emiatt, amitől még inkább begörcsöltem és még bénább voltam. :D Végül jött egy nagy szerelem, aki "felszabadította az elmém" szex közben és utána már élvezni is tudtam a dolgokat... :)

2013. máj. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nalam osztonbol jottek, valoszinu azert, mert sokaig vartam az elsovel es mar nagyon akartam, szoval mikor ott volt a lehetoseg, rendesen eltem vele:-) Baratom mai napig nem hiszi el, hogy o volt nekem az elso:-)
2013. máj. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam is ösztönösen jött a dolog, pont mint az előttem szólónál.
2013. máj. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
részemről ösztönös volt anno 22l
2013. máj. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem is abszolút ösztönös volt. igazából egyáltalán nem voltam ráparázva, már akkor többször megkívántuk egymást de a környezet sose volt megfelelő. az első is tök spontán volt, de szerintem ez így tökéletes. nem ment volna, ha előre megtervezzük... az plusz stressz.
2013. máj. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!