Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első szexnél mennyire kell...

Első szexnél mennyire kell vigyázni egy szűz lányra? Vagy milyen módon?

Figyelt kérdés
(lehetőleg úgy hogy ne fájjon neki, vagy csak enyhén)
2013. ápr. 22. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mindig kell vigyázni :) nem csak első szexnél :D
2013. ápr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Első alkalommal nagyon figyelj oda rá, legyél gyengéd, ne rögtön hardcore-ba toljad, mert nem lesz neki egy szép emlék :D
2013. ápr. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem rögtön hardcore-ra gondoltam csak még az alap óvatosságon kívül is mennyire legyek extra ovatos milyen gyakram húzzam ki be vagy csak szép lassan gyengéden valami ilyesmire értem.
2013. ápr. 22. 17:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Közben kommunikáljatok, illetve úgyis látni fogod a reakcióit. Gondolom egyikőtöknek sem vitte el a cica a nyelvét.
2013. ápr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Teremtsd meg a hangulatot. Legyen sok előjáték, nedvesedjen be alaposan. Aztán nagyon óvatosan. Hogy mennyire? Hát képzeld el hogy egy seb lesz neki benn. Úgy hogy NAGYON óvatosan.

Foglakozz a lelkével is közben!

2013. ápr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előzőekhez még:

Ha azt látod, hogy fáj neki, állj meg egy kicsit. (főleg átszakítás után) Tudom, egyértelműnek tűnhet, de van aki inkább gyorsan kihúzza, ami sokkal rosszabb, mint ha adott helyzetben megáll és vár egy kicsit, amíg a lány megszokja. Ha ezt már megszokta, lehet bentebb.

2013. ápr. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!