Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz lány. Mire kell vigyázni?...

Szűz lány. Mire kell vigyázni? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 2hónapja vagyunk együtt, szóba került a sex, nagyon szeretné már, de még szűz. mi az amire nagyon oda kell figyelni, vagy óvatosan kell csinálni? vagy egyáltalán hogyan kezdjünk bele? nem akarok neki fájdalmat okozni azt szeretném ha ő is élvezné az első alkalmat.

(normális válaszokat várok)


2012. okt. 3. 22:19
1 2
 1/12 anonim válasza:
20%
Vigyázz vele mert lehet hogy terhes.
2012. okt. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Semmi hirtelen mozdulat szex közben, finoman simogasd, pettingeljetek és folyamatosan kérdezd: jó így? fáj? stb...
2012. okt. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
sok sok előjáték, és legyél vele nagyon figyelmes és törődő :) és akár kezdhettek pettinggel is legalább megismeritek egymás testét és nem az lesz, hogy elsiettétek volna :)
2012. okt. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%

szakítsa át a szűzhártyáját előtte .

Kezd nyalással a, 1 ujj, esetleg 2 de csak finoman kommunikáljatok közbe mi fáj neki és mi a jó. Mellesleg arra számíts h le fox lankadni mert mire 2ujj becsusszan az kb fél óra lessie-zés, legyen hosszú az előjáték. Mikor berakod ne told be neki gyorsan szép lassan, bár ha nem szakítja át előtte úgy is át kell szóval az mindenképp fájni fog neki ennyi. Lassan csináld

2012. okt. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

hű de vicces volt...

először óvatosan csináld nagyon! fájni fog neki még a 3,4-ik alkalom is és ne várj túl sokat, mert nem fogtok érezni szinte semmit. élvezni minden esetre nem fogjátok,max semleges lesz! üdv!

2012. okt. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

b+ 2 percig írtam aztán már ketten válaszoltak! xDDD

am elsőnek írtam!

2012. okt. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítőkész választ :)
2012. okt. 3. 22:27
 8/12 A kérdező kommentje:
Még1 kérdés: melyik póz lenne a legjobb így első alkalomra?
2012. okt. 3. 22:50
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem hátulról (kutyapóz) nekem mindig akkor megy be a legkönnyebben, de mondjuk sokban függ a péniszed alakjától és méretétől
2012. okt. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Klauka:D válasza:
100%
sztem a misszionárius póz legyen az első pózotok így szembe vagy vele és könnyebben kommunikálsz vele és nem a hátának beszélsz
2012. okt. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!