Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz fiú is tud jól vigyázni?

Szűz fiú is tud jól vigyázni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátom 14éves és én is annyi vagyok.

Már egy fél éve járunk és hát szóbakerült hogy már szeretkezhetnénk. Akarjuk mind a ketten meg minden. De mind a ketten szüzek vagyunk még, és azt szeretném megkérdezni hogy majd fog tudni vigyázni? Mármint hogy az óvszert jól tegye fel vagy hogy nekem ne annyira fájjon.

Remélem értitek mit szeretnék megtudni.

Előre is köszi az értelmes válaszokat !(ne.olyat.hogy.túl.korai)


2011. ápr. 24. 09:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
62%
kérjétek meg anyut hogy mutassa meg..neked meg jó szenvedést..14 éves úgy fog fájni hogy..
2011. ápr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
ez a személyiségétől függ, ha ilyen gondoskodó típus akkor az ágyban is biztos végig rád fog figyelni és vigyázni fog rád :)
2011. ápr. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
mért fájna jobban ha 14 vagyok ?? -.-" :o
2011. ápr. 24. 09:49
 4/23 anonim ***** válasza:
53%

látod, még kicsi vagy ;)

...majd megtudod

2011. ápr. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%

mert egy kis csicska vagy, 14évesen még inkább a tanulással meg hasonló dolgokkal foglalkozz ne szexen -_-" istenem, mekkora romlott ez a mai fiatal társaság, nekünk 14évesen még eszünkbe sem jutott volna...megérdemelnéd, hogy terhes legyél és tönkretedd az egész életedet, csak szegény babát sajnálnám....és nem a szex fog fájni a legjobban, hanem az h nincs egy csepp eszed sem...úristen -_-"""

(21/L)

2011. ápr. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Normális válaszokat kértem -.-"

Te vagy amugy a csicska mivel nem tucc olvasni.normális válaszokat !+védekezni fogunk mért lenne akkor baba? Használ az agyad(ha van) meg a szemed .ennyi..

És léci akik ide írnak ne ilyeneket írjanak már. =)

2011. ápr. 24. 09:58
 7/23 anonim ***** válasza:
71%
09:53 jól megmondta, de ha annyi eszed sincs hogy hallgass rá akk gratulálok...attól nm leszel nagy ha össze - vissza kuratod magad
2011. ápr. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%
ne nagyon várj normális válaszokat, itt az emberek nem szeretik a nagyon fiatalon szexelőket... tudod nagyon sok korodbeli írogat ide, hogy jaj terhes e, mert véletlen lecsúszott a gumi, vagy jaj, elfelejtették felvenni a pillanat hevében. ezért mindenki ingerül ilyen kérdések láttán. fél év nem hosszú idő, és 14 évesen sztem még tényleg fiatalok vagytok hozzá. petting volt már? felfedeztétek már egymás testét? tudjátok, mi a jó másiknak? szerintem 14 évesen még egy fiú is éretlen ahhoz, hogy a lány fájdalmával foglalkozzon, inkább a saját élvezete és az új helyzet fogja lekötni.
2011. ápr. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
83%

ma 9:53-nál a pont!



Minek akartok már 14 évesen szexelni?? Gyerekek vagytok ti még ehhez nagyon!

Nekem is volt ennyi idősen barátom, majdnem 3 évig együtt is voltunk, de tudod meddig mentünk mi el? Csak a kezemet fogta meg a srác. Eszébe nem jutott volna, hogy meghúzzon. Térj már észhez, majd 3-4 év múlva szexelj, ne 14 évesen gyerekként!


-.-"



21/L

2011. ápr. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

De én nem menőségből akarom nem értitek? Senkisem tudná meg. én azért akarom mert nagyon szeretem na .!!!

És nem mással csakis vele.

2011. ápr. 24. 10:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!