Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz fiú is tud jól vigyázni?

Szűz fiú is tud jól vigyázni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátom 14éves és én is annyi vagyok.

Már egy fél éve járunk és hát szóbakerült hogy már szeretkezhetnénk. Akarjuk mind a ketten meg minden. De mind a ketten szüzek vagyunk még, és azt szeretném megkérdezni hogy majd fog tudni vigyázni? Mármint hogy az óvszert jól tegye fel vagy hogy nekem ne annyira fájjon.

Remélem értitek mit szeretnék megtudni.

Előre is köszi az értelmes válaszokat !(ne.olyat.hogy.túl.korai)


2011. ápr. 24. 09:41
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
-.-"
2011. ápr. 25. 15:11
 22/23 anonim válasza:
Na és eddig hogy alakulnak a dolgok?:)
2011. ápr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Ezt azoknak írom akik azt mondják hogy a világ változik.

Lehet hogy a világ változik, de az ember fizikálisan nem. 13-14 éves korban nem érett meg arra az ember hogy szexuális kapcsolatba kerüljön. És majd a ti gyereketeknek is ezt fogjátok mondani, hogy változik a világ?! Lehet addigra tovább "mocskolódik" a világ és már 8 évesen odajön hozzád a lányod azzal a kérdéssel hogy lefeküdhet-e a "pasijával". Mit mondasz majd neki? ,,Persze a világváltozik menjél." Nos nem hinném.

A kérdezőnek azt üzenem hogy tegyen amit jónak lát, de ha ennyire ellenszenves akkor ne írjon ide ki kérdéseket. A döntést neked kell meghozni, nem nekünk. És az hogy 20 válaszolóból 16-an azt írják, hogy ne csináld, akkor az jelent valamit nem gondolod?

2011. ápr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!