Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz fiú is tud jól vigyázni?

Szűz fiú is tud jól vigyázni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátom 14éves és én is annyi vagyok.

Már egy fél éve járunk és hát szóbakerült hogy már szeretkezhetnénk. Akarjuk mind a ketten meg minden. De mind a ketten szüzek vagyunk még, és azt szeretném megkérdezni hogy majd fog tudni vigyázni? Mármint hogy az óvszert jól tegye fel vagy hogy nekem ne annyira fájjon.

Remélem értitek mit szeretnék megtudni.

Előre is köszi az értelmes válaszokat !(ne.olyat.hogy.túl.korai)


2011. ápr. 24. 09:41
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
47%

szia!először is kezdeném azzal hogy én 13 voltam mikor a barátommal lefeküdtem,és képzeld mi azóta is együtt vagyunk,5 éve.Azóta is imádom,és odavagyok érte,és nem sikerült összehoznunk babát,szóval odafigyeltünk a védekezésre!Sztem az hogy lefekszel-e a pasiddal az ne attól függjön hogy ki-milyen választ fog itt adni,ezen az oldalon ,hanem beszéld meg inkább ezt otthon a szüleiddel,és gondold végig,hogy mennyire komoly ez a kapcsolat közted és a barátod között,vagy esetleg mennyire viselne meg hogy neki adod a szüzességed,és esetleg elhagyna,szakítana veled,..mert sok tini nehezen dolgozná fel a dolgokat,legalábbis én tuti az a fajta lettem volna hogy fájt vna a szakítás,de szerencsére nem volt ilyen probléma nálunk!Én úgy gondolom hogy ha a barátod is 14 éves akkor ne várd hogy az egész életét neked fogja szentelni,és veled fogja leélni,bár nem ismerlek titeket.Sztem ne ugorj bele a dolgokba meggondolatlanul,és én úgy hiszem hogy a kérdésedre is válaszoljak hogy 14 évesen a barátod(tapasztalattal rendelkezne)szóval én a helyedben nem bíznék benne..az én barátom 17 volt,szóval megbíztam benne,mivel neki volt már kapcsolata elöttem,tutta mi a dörgés;) szóval sztem várj,..ha szeret a fiú,akkor nem okoz majd neki ez problémát!:) Remélem tudtam segíteni,sajnálom ha sokra sikeredett!:)

18/L

2011. ápr. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
81%

ja, 1:200hoz kb az esélye annak, hogy mint itt az előző válaszoló, együtt marad 5 évig a barátjával..

de igenis a kortól függ! kérlek szépen egy 14éves gyerek ne a szexel legyen elfoglalva! itt nem arról van szó, hogy nem védekeznek és gyerekük lesz, hanem arról, hogy ilyen korban még nem is kéne, hogy egyáltalán ez foglalkoztassa őket! még kisgyerekek, könyörgöm -___-" mondjuk úgyis megb@szatod magadat, teljesen felesleges itt lovagolnunk ezen a témán -_-"

2011. ápr. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak nagyon köszönöm ő az egyetlen értelmes válaszolóm...

a többiek kapják be...

2011. ápr. 24. 14:16
 14/23 anonim ***** válasza:
76%

egy normális válasz:

14 évesen igenis jobban fáj mint ha mondjuk 17 évesen csinálnád. miért nem tudsz várni még 1-1,5 évet? de ha annyira akarod csináljátok, általában ebből lesz az abortusz. tipikuslány vagy, azt hiszed 14 évesen megtaláltad életed szerelmét féléves kapcsolat után??

2011. ápr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az előttem szólókkal. Túl korai 14évesen akár mi okból csinálod.

Barátnőm összejött 13évesen egy sráccal 3évig voltak együtt még megtörtént közöttük a dolog. De 1!évet vártak a csókkal is. Tipikus csak kézfogás és puszi volt. Most a csaj 21éves és mégis szakítottak. De ez csak egy tapasztalat.

A másik szemszög. 14 éves vagy és lány ha jól gondolom:). Majd x idő múlva neked is lesz tapasztalatod és talál lányod is. Te mit fogsz neki tanácsolni? Hogy ugorjon bele 14évesen egy d.gásba vagy, hogy várjon még 1-2évet. Szerintem az utóbbit. majd ha lesz elég tapasztalatod akkor rájössz, hogy itt miért ellenezték annyian. és nem bántásból mondják itt a többiek, hogy korai, de azért egy 14évesenek nincs annyi tapasztalata mint egy 18év felettinek. mondjuk én 22évesen sem mondhatom azt, hogy hű de sok tapasztalatom van az életben de azért kicsit több mint neked. és ezt tényleg ne sértésnek vedd csak tanácsnak. Ha megfogadod jó ha nem nekünk így is úgy is mindegy lesz. De majd 2-3-4év múlva gondolj vissza ezekre a hozzászólásokra.

22/l

2011. ápr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
68%

"a többiek kapják be..."



Miért is kapjuk be, mi többiek? Azért mert nem azt a választ írtuk, amit olvasni szerettél volna?

Már ne is haragudj, de úgy gondolom, hogy én is normális választ írtam neked. Az, hogy te ezt nem értékeled, lepontozod, az nem az én bajom. De ahogy látom, a többi válaszolónak is lehúztad a százalékát, akik ugyanazon a véleményen vannak, mint én.

De tudod mit? Feküdj is le a pasiddal, legyen csak még egy szajhával több. Úgysincs elég a világon.

De 5-10 év múlva ne rinyálj, hogyha már nem kellesz egy f.asznak sem, mert addigra már kiégett ringyó leszel. Sok sikert az élethez! :)

2011. ápr. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
58%

Komolyan mondom, sokan annyira maradiak. Oké, hogy 14 évesen ehhez még fiatal vagy, de a világ változik, a mai fiatalok meg már korábban érnek.

A lényeg, hogy előtte alaposan nézz utána mindennek, a védekezéstől kezdve mindenig. Ha kell, anyukádat is megkérdezheted, ha olyan viszonyban vagytok. Tapasztalatból mondom, hogy ilyen kérdésekben inkább bízz egy felnőttben, mint egy akármennyire is "tájékozott" barátnőben, hidd el, nekik kicsivel több élettapasztalatuk van már.

Ha bármi kételyt érzel, akkor még nem vagy rá készen.

Először pettingeljetek, ne csak úgy durr bele, szépen fokozatosan és akkor nem fogsz már félni, ha ott leszel. :)


Egy 14 éves fiúnak szerintem biztos nehéz lesz akármennyi ideig is kibírnia veled anélkül, hogy elmenne. Beszéld meg vele, hogy ez neked fontos, hogy megfelelően izgasson fel előtte, vigyázzon rád, stb.

Egy valamit még javasolnék: Az óvszer felhúzását előtte gyakoroljátok, hogy élesben már menjen rendesen, ne kelljen ezzel bénázni és idegeskedni.


Sok boldogságot, remélem segítettem! :)

2011. ápr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
71%

figyel én nem akarok itt okoskodni mint egyesek 1. mert semmi közöm nincs h hány évesen csináljátok . 2. mert a tiltással nem érünk semmit .

Az idősebbeknek üzenném , h nem feltétlen avval van a baj h a fiatalok korán kezdik , hanem avval h nem tudják h működik és ezért van belőle általában baj . A szegény kérdező pedig nem hibáztatható azért mert kíváncsi , én szégyen nem szégyen ilyen idős koromban már érdeklődtem szüleimtől , mert megtehettem , mert ők őszinték voltak velem, az egész lényege az őszinteség , hogy a fiatalok ne szégyelljenek beszélni. Félreértés ne essék nem egy tinianya vagyok 17 voltam mikor lefeküdtem a barátommal . Az e-fajta "megérést "mindenkinek magának kell eldöntenie .A kérdező így döntött ezt el kel fogadni és nem az a megoldás h leszidjuk hanem h segítsük ..

Én azt szeretném mondani evvel ha van kedved írjál nekem levelet nyugodtan , amiben tudok segítek .

23.L

2011. ápr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
uccso kettő válaszolonak köszönöm =)
2011. ápr. 25. 12:07
 20/23 anonim ***** válasza:

Igen kedves két utolsó. Változik a világ. Majd ha nektek lesz gyereketek akkor is ezt mondjátok? mert nem természetes, hogy 14évesen basza.tják magukat a 13-14évesek. és nem azért mert prűd vagyok de azért ez nem természetes. de ha nektek az akkor nyugodtan biztassátok őt. majd 10évvel később megtudja ha már kiéget felnőtt nő lesz és nem lesz neki semmi újdonság az életben.

Te meg kedves kérdező. Véleményt kértél és azt fogad is el, ha tetszik neked ha nem. Úgyis azt csinálsz amit akarsz. De attól akik ellenzik nem kell őket leugatni.

2011. ápr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!