Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első szexnél jó tanácsok?

Első szexnél jó tanácsok?

Figyelt kérdés
A barátommal tervezzük, hogy lefeküdjünk, van valami jó tanácsotok, hogy mi az ami nagyon jó, és mit nem érdemes csinálni? Mindketten szüzek vagyunk. 18/L
2013. febr. 12. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
jó tanács, h ne ide irogass a magánéleteddel kapcsolatos kérdéseidből, mert nem fogunk normálisan válaszolni! :D
2013. febr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondok, hogy az első szexnél ha akarod, ha nem, fogtok bénázni. Ne görcsölj rá.
2013. febr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
megfelelő védekezés (nem "időben kiveszem"), sok előjáték, legyél jó nedves, ne hátulról, aztán kb ennyi :D ahogy nektek jó :D még annyi hogy ne izguljatok rajta :D
2013. febr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
5%
de amúgy nem szánalmas, h ilyen dolgokról idejön kérdezősködni a kis tinédzser? ők ketten nem tudják megoldani, vagy mi van?
2013. febr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"az első szexnél ha akarod, ha nem, fogtok bénázni"

Mi nem bénáztunk, pedig mindketten szüzek voltunk :P


Ja, és annyit tudok ajánlani, bár ez a személyes véleményem csak, hogy előtte egy darabig legyen csak petting.. mi is így már nagyjából megismertük egymás testét, tudtuk mi esik jól a másiknak, és nem voltunk már zavarban egymás előtt :D

2013. febr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

beléd élvezni nem ajánlatos,

zsepi legyen kéznél

legyetek gyengédek egymással.


Lazító zene: http://www.youtube.com/watch?v=3QXiJt9N8pA

2013. febr. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
egy év múlva meg már más testét fogjátok megismerni, azután meg megint valaki másét. dugógép banda :D ennyit a fiatalokról.
2013. febr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne rögtön aktust akarjatok, hanem ismerjétek megy egymás testét pár hétig és utána menjen a szex.
2013. febr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
De most mért kell egyből leszólni azért hogy egy ilyen kérdést feltett? Szerintem tök normális hogy 1 picit fel akar készülni...Amúgy igen ne görcsölj rá.. legyél nyugodt és ügyelj arra hogy nedves legyél..ha annyira nem jön össze, nyald meg 1 picit a kezed és kend oda..úgy annyira nem fog fájni... bár az is lehet hogy nem fog..mindenkinél más... Nekem például nagyon fájt...harmadik szeretkezés után volt elviselhető és akkor már én is élveztem..! De az is nagyon fontos milyen a párod..mennyire figyel oda, hogy lassan rakja be..és hogy nézi hogy neked fáj-e.. remélem segitettem!
2013. febr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ne görcsöljetek rajta és ne eröltesétek legyen spontán és akk rendbe lesz minden és figyeljetek arra h ha a szüzhártya elszakad abbol böven folyhat vér ;)
2013. febr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!