Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van egy kis problémám. én 14...

Van egy kis problémám. én 14 éves vagyok, barátom 20. (?! )

Figyelt kérdés
(nem kell beszólni) és én még szűz vagyok, neki meg már hiányzik a szex, viszont szakítani, megcsalni nem akar, én meg nem tudom eldönteni hogy mit akarok... neki szar lenne ha nemet mondanék... fogalmam sincs, hogy mit kellene csinálni.. már régóta gondolkozok ezen, de nem tudok dönteni, most viszont elég hamar kellene. lányok ti mit csinálnátok? normális válaszokat előre is köszönöm :)
2013. máj. 27. 23:23
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
49%
Tedd szét a lábadat úgy ahogy kell. Amúgy elég ostoba buta csaj lehetsz te is, ha a válaszok alapján akarsz döntést hozni. Grat neked is.
2013. máj. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
ha igazán fontos vagy neki, akkor éveket is vár rád. de nem jósolok sok jövőt ennek a kapcsolatnak...
2013. máj. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
nem akar e miatt szakítani, és mondtam neki hogy nem szeretném. köszi a butázást, nemtom ez honnan jött.. nem mondanám h 1 barátnője volt, mert.. tavaly NYÁR ÓTA míg figyeltem fészen, 2 barátnője volt.. de egyszer összevesztünk és onnantól nem tartottuk a kapcsolatot csak év elején kezdtünk el megint beszélgetni + járni.. köszi a válaszokat probléma megoldva :P
2013. máj. 28. 22:41
 24/27 anonim ***** válasza:
minek kellett kiírni a kérdést? jóhogy beszólnak, istenem..
2013. máj. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Zs.Bia ***** válasza:
68%

Mit akar egy 20 éves egy 14 évestől? Valószínűleg azt amiért nincs vele egykorú barátnője... A vele egy idősek átlátnak rajta. Te meg gyerek vagy és manipulál. Így Ő nem veszít semmit Te meg belemész...

Ennyi a véleményem

2013. máj. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

Ha ilyen jól megértitek egymást, akkor 14 éves szintjén lehet. És az, hogy 20 évesen egy év alatt volt 2 "barátnője" az kb annyit jelent, hogy az Aldi-ba jár vásárolni.


Az illető szociálisan/érzelmileg visszamarad. Ezen nincs mit fényezni. Neked lehet nem tűnik úgy, mert jól elvagytok. Ne értsd úgy, hogy hülye minden 14 éves. Mindenkinek megvan a maga világa, jobb esetben te is nősz tovább. De ő kicsit kullog.

+ nem menj bele csak azért, mert meg akarod tartani.

2013. máj. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Haat szerintem boven fugg attol hogy a fiu egy csavargo szemet vagy pedig mar egy ideje ismered! En a helyedben nem foglalkoznek a masik emberek velemenyevel hanem engednek neki szepen lassan ne add konnyen oda magad neki huzd egy kicsit az agyat. Ezt nektek kettotoknek kell eldonteni foleg neked. Fekudj le vele ha szereted de ne engedd magad kihasznalni! Sok bajod nem lesz belole legfeljebb lehet jogy nem ugy fogod fel az egeszet mintha ez 15/16 eves korodban fordult volna elo!
2016. nov. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!