Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van egy kis problémám. én 14...

Van egy kis problémám. én 14 éves vagyok, barátom 20. (?! )

Figyelt kérdés
(nem kell beszólni) és én még szűz vagyok, neki meg már hiányzik a szex, viszont szakítani, megcsalni nem akar, én meg nem tudom eldönteni hogy mit akarok... neki szar lenne ha nemet mondanék... fogalmam sincs, hogy mit kellene csinálni.. már régóta gondolkozok ezen, de nem tudok dönteni, most viszont elég hamar kellene. lányok ti mit csinálnátok? normális válaszokat előre is köszönöm :)
2013. máj. 27. 23:23
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Hát ez van, ha a tini csajok a helyes fiúkra buknak. BEzzeg engem folyton lekoptattok, csak, mert 23 vagyok. :/
2013. máj. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
köszi minden normális választ, nem lúzer, ez hosszú történet nem írom le.. de ha 10 napig össze vagy zárva valakivel nem hiszem el h ne tetszene meg legalább egy kicsit, és nem félek hogy szakítunk mert azt megbeszéltük, hogy nem fogunk e miatt.. majd alakul valahogy köszi még egyszer :)
2013. máj. 27. 23:33
 13/27 Buborék Fejü ***** válasza:
88%
El nem tudom képzelni mit tud kezdeni egy 20 éves parittya, egy 14 éves kislánnyal! Meg miaz, hogy ne adja magát könnyen és játszon a pasival? Ez valami vicc akart lenni?!
2013. máj. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
azért mert 23 éves vagy minek kell lekoptatni? O.o az annyi idős körüli emberek legalább normálisabban tudnak viselkedni.. és nem az a perverz fajta
2013. máj. 27. 23:38
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha azért szakít veled, mert nem fogja fel, hogy 14 évesen még nem akarsz szexelni, akkor nem szeret.

Ha pedig nem szeret, akkor megérdemli, hogy szexelj vele?

2013. máj. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

nájű nálom félreírtetek komákok

arra céloztam h úgyis meg fog dugni téged :D szal édes mindegy már neked azt csinálsz amit akarsz

immán

2013. máj. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
nem akar szakítani! és előbb utóbb biztos meg fog, de szerintem az még kicsit később lesz.. de én mentem, köszi a válaszokat, jó éjszakát mindenkinek!!
2013. máj. 27. 23:44
 18/27 anonim ***** válasza:
38%

Úgy tudom, ez még büntetendő.

Vagy tévedek?


Ha 10 napig össze lennék zárva egy kislánnyal, hát attól még rohadtul nem kezdenék szerelmes lenni belé.

Amúgy 21 vagyok és a saját korosztályommal kezdek.

Fogadjunk, hogy a pasidnak jó, ha volt összesen 1 barátnője előtted, de aztán az dobta, nem talált senkit, de ekkor jött egy naiv 14 éves kislány és ha nincs ló, jó a szamár is alapon összejött veled.

Sajnos ez az igazság.

Nyisd már ki a szemed, nem normális, ha 20 éves "férfinak" 14 éves a barátnője.

Egyáltalán van közös témátok?

2013. máj. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Felejtsd el! Nagyon nagyon meg fogod bánni. Tartogasd magad addig amíg egyértelműen tudni fogod a választ, hogy akarod-e vagy nem!
2013. máj. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:

Akármilyen hosszú az a bizonyos történet, akkor is 20 és 14 éves emberek között rettenetes nagy világbeli szakadék van. Ilyenkor szokás azt mondani, hogy "csak az idősebb pasikkal értem meg magam", de a valóság az, hogy az "idősebb" pasi infantilisebb és ő képtelen a korosztályában normális kapcsolatot kialakítani.

Nem sértésnek írom, de te még gyerek vagy! A meglátásod viszont jó, hogy még nem vagy rá készen.

Ha ezt nem érti meg, akkor lehet akármekkora speciális eset, akkor is infantilis vonásai vannak. Aki egy fejben éretlen nővel akar szexelni -értsd: nem vagy 25 éves, akinek természetes és tudja mit is akar-, az olyan is.


Majd ha már te is akarod, majd akkor. Viszont ha most engedsz az unszolásának, akkor egy életre megváltoztathatja a szexhez való hozzáállásod.


+ ha amiatt hagy el, mert nem fekszel le vele, akkor még hálás is lehetsz neki, mert nem egy gyökér mellett vagy. Mivel fiatallal kezdett, tudnia kellett, mi van a pakliban.


30F

2013. máj. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!