Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Komolyan az a legfontosabb...

Komolyan az a legfontosabb szempont a mai nőknek, hogy egy férfi ne legyen tapasztalatlan szűz?

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 11:16
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
88%
Sajnálom az ilyen és ehhez hasonló kérdéseket feltevőket. Nem képesek kitörni a saját elméjük által kreált szánalmas kis világukból...
2013. máj. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim válasza:
Sajnálkozni, szánakozni, bölcs közhelyeket benyögni azt mindenki tud, de érdemben segíteni azt már senki nem akar. Sajnálatból magam részéről, köszönöm, de nem kérek. Ez az utolsó dolog ami segít. Az igazi segítség egy golyó lenne a fejembe vagy egy hasonló életfelfogással rendelkező társ.
2013. máj. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
ez egy hülyeség... én pl. hozzá nem nyúlnék olyan férfihoz aki előttem más nővel csinálta.. na tessék én ilyen vagyok. és én nem is csinálnám más férfivel soha. és képzeld, a férjemmel egymással vesztettük el a szüzességünket és egyikünknek sem olt nyűg. és hogy mégjobban meglpjelek 19 évesek vagyunk.
2014. ápr. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

"De hát akkor így a kutyának se fogok kelleni, ez a legszomorúbb az egészben. Már befellegzett teljesen, felkészülhetek az örök magányra."

Totál felesleges volt megírnod is a kérdést! Hát még kiemelni újra! Kit érdekel a szerencsétlenkedésed??? Annyira szánalmas vagy!

2014. máj. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
A nők leszarják, hogy szűz vagy-e vagy nem igazából azt is, hogy létezel... Saját tapasztalatból tudom, hogy így 20 felett semmi esélyed sincs a csajoknál és nem azért mert szűz vagy hanem azért mert nem is próbálsz ismerkedni 90%, hogy otthon punnyadsz nem jársz buliba és kockulsz 1000el... A szociális kapcsolataid 0ák mert vagy nem akarsz beégni mások előtt vagy már beégtél mindenki előtt.. A feladás és egy hobbi sokat tud segíteni elmúlik a depi és kit érdekel, hogy vannak nők is szépek kívánatosak de hát nem a szüzeknek attól még élhetsz kiegyensúlyozott életet. Mondjuk nálam a 150 kiló + szemüveg meg a kopaszodás sokat ront az esélyeimen de én már nem is próbálkozok talán ha 30 leszek elmegyek prostizni , hogy ne szűzként haljak meg ennyi... 24/F és szűz
2014. máj. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Tényleg furcsa, ha egy férfi 20 felett is szűz. Általában ilyenkor már annyira kétségbeesetten próbálkoznak, hogy az már taszító. Ha esetleg jól leplezné valaki, tehát ettől még tudna férfiként viselkedni, de később bevallan, hogy ő még nem volt nővel, az pedig azért aggasztana, mert én tartós kapcsolatot keresek, és mivel én lennék neki az első, attól tartanék, hogy váratlanul elhagy, mert még élni akar.
2014. dec. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

"Sajnálkozni, szánakozni, bölcs közhelyeket benyögni azt mindenki tud, de érdemben segíteni azt már senki nem akar."


Mit segítsenek érdemben? Valószínűleg...

1. a külsőddel van gond -> fejlessz rajta (öltözködés, sport, új frizura stb.)

2. a személyiségeddel van gond -> fejlessz rajta (pszichológus, önfejlesztő irodalom, meditáció stb.)

3. nem próbálkozol eleget és elég sokáig (vagyis max. haverkodsz nőkkel, de nem adod valahogy a tudtukra, hogy nőként is érdekelnek) -> változtass stratégiát, kezdeményezz gyakrabban és éreztesd, hogy nem csak barátkozni akarsz


Ennél többet senki sem fog tudni mondani neten keresztül.

2014. dec. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Ide is leírom, amit gondolok. A szüzesség önmagában nem gond, sőt, már kifejtettem, hogy számomra még előny is lehet.

Az ok leginkább 2 dolog lehet, amivel gond van.

Az egyik a külső. Ha valaki annyira hátrányosan néz ki, hogy senki nem vonzódik hozzá, az tényleg nem szerencsés.

A másik, mikor külsőleg rendben van, de a természetéből adódóan (valami lelki oknál fogva) annyira be van fordulva, hogy ellehetetleníti az ismerkedést. Ők azok, akik úgy gondolják, ezért nem kellenek senkinek. Na a valódi ok itt nem ez. Hanem hogy mégis hogyan ismerkedjen bárki egy olyan emberrel, aki gyakorlatilag megközelíthetetlen? Aki nem tudja kimutatni, ha tetszik neki egy nő? Nem tud egyértelmű jeleket adni, a legtöbb nő meg nem kezdeményez olyan pasinál, akinél nem tudja, mik az esélyei, hiába tetszik neki. Ez saját tapasztalat.

26N

2014. dec. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

#38 Nálam a második pont volt sokáig igaz. Feleslegesen aggódtam ezen a témán, görcsösen akartam barátnőt, mellé ismerkedés is nehezen ment, ezzel azt értem el, hogy nem vonzottam be senkit. Aztán jöttem rá, hogy ez volt a gond nem az, hogy tapasztalatlan vagyok.

Nem jó, ha azt képzeljük el magunkban, hogy bénák vagyunk nem kellünk senkinek, hanem azt, hogy igenis kellünk, ennek egy akadálya van az mi magunk.

Igaz most is nehezen ismerkedek addig míg meg nem ismerek valakit utána jobban megy, kezdeményezés se az erősségem de én hiszem, hogy egyszer találok egy olyan lányt, aki szimpatikus vonzó és jól kijövünk egymással.

A külsőt lehet fejleszteni, csak akaraterő kell hozzá!

2014. dec. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
#36 Nem mindenki akarja kiélni magát, ha szeretném a barátnőmet lenne annyi gerincem, hogy ne próbáljam ki mással, különben se izgat az, hogy minél több nővel feküdjek le én inkább szerelemből tenném, mint hogy keféljek fűvel fával. Az más dolog, mikor nem működik egy kapcsolat és keresek magamnak egy másik lányt.
2014. dec. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!