Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Komolyan az a legfontosabb...

Komolyan az a legfontosabb szempont a mai nőknek, hogy egy férfi ne legyen tapasztalatlan szűz?

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 11:16
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Igen, kb rá van tetoválva.
2013. máj. 22. 11:34
 12/40 anonim ***** válasza:
17%

Jaaaajjjj, neeeemmm....

Nagyon fontos szempont még, hogy mennyit keres, van-e saját lakása, milyen ajándékokat vesz, és képes-e eltartani a barátnőjét.

2013. máj. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
82%
#11: kb rá van tetoválva? Az milyen, csak az "Sz" betűig jutott a tetováló? Egyébként nyilván arról van szó, hogy ha nem viselkedsz balf@szként akkor senki nem tudja meg, hogy szűz vagy-e vagy sem. De persze ha szerencsétlen lúzerként viselkedsz, akkor pedig tökmindegy, hogy voltál-e már nővel, mert nem lesz könnyebb az életed.
2013. máj. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. máj. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
25
2013. máj. 22. 11:44
 16/40 A kérdező kommentje:
Még egy testi fogyatékos is milliókkal előnyösebb helyzetben indul a nőknél, mint én. Rajta legalább látják, ha kellő önbizalommal rendelkezik, így ellensúlyozhatja a fogyatékosságát, engem meg magasról lesz*rnak azért, mert nincs semmilyen torz külső jegy rajtam, így elkönyvelnek egy utolsó sz*r vesztes féregnek, aki nem tud élni az adottságaival.
2013. máj. 22. 11:59
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
2013. máj. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim válasza:

Hogyan jutottál erre a kérdés formájában megfogalmazott következtetésre?


Volt már olyan tapasztalatod, hogy normálisan randiztál egy lánnyal (séta, mozi, virág, csók, simogatás) és akkor, amikor lefeküdtetek volna, elutasított, csak mert szűz vagy?

2013. máj. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
Már jó ideje nem is hívtam randira senkit, de itt a fórumon, és a világban is látom, hogy szűzként semmi esélyem nincs barátnőt szerezni.
2013. máj. 22. 12:07
 20/40 anonim válasza:

18-as vagyok.


Szerintem azt kérdezd meg magadtól, hogy mi az önbizalomhiányod valódi oka?


Tényleg CSAK az, hogy szűz vagy? Vagy csak erre fogod? Ha ezt tisztázod magadban, könnyebb lesz.


HJa csak az a gond, vagy ez a fő ok, akkor keress valakit, aki segít. Biztos van valahol egy jó karban lévő, kiéhezett, negyvenes elvált hölgy, akivel kölcsönösen előnyös megállapodásra juthatsz. Illetve, ha nem érzed nagyon ellenszenvesnek azt a megoldást, fordulhatsz profihoz is.


Ha korodbeli, magadhoz illő lányt keresel, akkor marad a randizás.

2013. máj. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!