Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért tanácsolják a pua...

Miért tanácsolják a pua guruk, hogy aki szűz az mihamarább veszítse el?

Figyelt kérdés

Tehát az első pár alkalommal ne legyek válogatós, ráérek bomba nőkre majd később ráhajtani. Párkapcsolat kialakításához is alapfeltétel, hogy az ember tapasztalt legyen, tudjon válogatni.

Igaz ez? Mert akkor irány a bolt, óvszer fel, majd minden nőre ráhajtok, tényleg arra is érdemes aki amúgy külsőre nem jön be? 19/f



2013. máj. 11. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Te képes vagy ilyenre pénzt kidobni?
2013. máj. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak 20k volt egy óra, meg is szólítottam pár csaj oktató kielemezte sztem megérte. persze beszélgettünk is, amikor megtudta hogy nem voltam még nővel mondta, hogy mihamarabb embereljem meg magam, találjak egy nőt éjszakára. de neten is ezt olvastam, általános szabály lehet
2013. máj. 11. 20:00
 3/12 anonim ***** válasza:
A tapasztalat valóban nem árt, de jó lenne, ha nem ilyen önjelölt seggarcoktól próbálnál tanulni.
2013. máj. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
20k egy óra?? Adtad volna nekem, ha ennyi felesleges zsetonod van!
2013. máj. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ebben annyi logikát látok, hogy kicsit túlmisztifikálják a szüzességet. Ha már túl vagy rajta, meglátod, hogy "nem is olyan nagy dolog" és nincs mitől félni.

De ha egy bomba csajjal akarsz kezdeni és minden teljesen ismeretlen számodra, adhat plusz feszültséget. (jaj, mi lesz, hogy csináljam, hogy fogok reagálni, mi van ha nem bírom úgy, mint amikor egyedül vagyok, stb...)

De ha ezeket le tudod magadban rendezni, érdemes kivárni azt, akit tényleg szívből kívánsz. Sokkal kellemesebb élmény lesz.

2013. máj. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

20e/ óráért már meg is dughattad volna. Előre kérte legalább a pénzt, mint a prostik szokták?? Ja gondolom azt mondta amit hallani szerettél volna.



"az ember tapasztalt legyen, tudjon válogatni. "


Én tapasztalat nélkül is tudok válogatni.

2013. máj. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
még csak óvszert sem vettem soha. azt se tudom milyen kell.
2013. máj. 11. 20:52
 8/12 anonim ***** válasza:
20e? Meg is érdemled haver, menj el minél többre...:D
2013. máj. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Akkor először is vegyél egy dobozzal és gyakorold a felhúzást, nézd meg, milyen méret kell, meg hogy egyáltalán milyen érzés benne lenni.

Ha úgy érzed, dobna az önbizalmadon, feküdj le valakivel. (kicsit tényleg túl van misztifikálva)

De én a helyedben inkább keresnék egy normális scajt, akivel kapcsolatot is akarok.

2013. máj. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Keresek, de nem találok:( akkor valószínűleg nem kérdezném ezt...:(
2013. máj. 11. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!