Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Azért mert szűz vagyok azért...

Azért mert szűz vagyok azért nem kellek neki?

Figyelt kérdés
2 hónapja ismerkedem egy fiúval. Jó volt közöttünk minden. Tetszettem neki ez biztos ő is nekem és ezt tudta is. Minden jó lett volna, de megtudta hogy szűz vagyok és onnantól kezdve már nem érdeklődött utánam. Néha keresett de nem olyan gyakran mint azelőtt. Tény hogy nehezen kapható vagyok de vele pl lefeküdtem volna. Csak lehet hogy nem jövőhéten, hanem 1 hónap múlva. De megtettem volna mert szeretem. De mégsem kellek már neki...A szűzességem miatt van ez?
2013. ápr. 21. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
felteszem, hogy mivel fiút írtál így fiatalok vagytok, szóval, szerintem tudhatta/sejthette alapból, hogy szűz vagy.
2013. ápr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na jó 22 éves fiúról van szó, bőven nem szűz már.
2013. ápr. 21. 13:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem mondtál neki valami hasonlót, hogy nem vagy tisztában vele, hogy mit is kezdj az érzéseiddel?
2013. ápr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy tudja, hogy nem komoly kapcsolatot akar veled, hanem csak egy numera lettél volna neki, és nem akarja tönkretenni az életed avval, hogy elveszi a szüzességed aztán megy más nőket hajkurászni.

Ezért inkább meghagyja a szüzességed elvételét egy olyannak aki megérdemli azt, hogy neki add.

2013. ápr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!