Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha a leszbik 'szexelnek' 13...

Ha a leszbik 'szexelnek' 13 évesen, azt is úgy elítélik mintha fiú és lány csinálná?

Figyelt kérdés
Az unokatestvérem mondta, hogy az egyik 8.-as csaj szülinapján jóban lett az ünnepeltel és hát megtörtént közöttük a dolog mert ittak is.. Nem nagyon tudtam mit hozzáfűzni, igazából nem mondott részleteket, így nem tudom, hogy mi történt, mi sem. Szerintetek 2 ennyi idős lány együttléte is elitélendő? Mert kicsit másabb mintha egy fiúval történt volna.
2013. ápr. 20. 18:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
igen az.
2013. ápr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
15%

Ez a törvény szerint csak paráználkodás, nem pedig közösülés. Mivel mindketten 14 év alattiak, ezért nem fogja őket büntetni a törvény.

Egyébként meg az ő dolguk szerintem.

2013. ápr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ő dolguk, de nem ez volt a kérdésem lényege
2013. ápr. 20. 18:12
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

NEm semmi gond nincs ezzel föleg azért mert Homo mind kettő,de igazából legközelebb hivjatok pár őreg fószert h sikosítsa be őket és vegyék videora is,és akár apu-anyut is be lehet vonni h a háttérben nyomjanak ők is egy kis műsort az összhatás kedvéért..

Hová fajul a világ??Miért ilyen aberáltak a gyerekek?Köszönet a médiának és a birka társadalomnak...

2013. ápr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

"Ez a törvény szerint csak paráználkodás..."

Paráználkodás? A törvényben? Van ott ilyen kifejezés/szó? :"DDD


Tessék, van itt egy táblázat:

[link]


Ha mindkét fél 14 év alatti, nincs büntetőjogi felelősség.

2013. ápr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Igen, ugyanúgy elítélem. 13évesen még gyerekek és nem az kéne hogy legyen a szülinapi programjuk, hogy isznak, aztán leszbiznek. Én pl nem is engedném el a lányom 13évesen buliba, ahol alkohol is van. Ilyenkor hol voltak az ünnepeltnek a szülei?
2013. ápr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én elítélem.
2013. ápr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
A törvényben előírt korhatár 18 év piára, és és szexre, nem mondom, hogy én olyan komolyan vettem, én is ittam már sokat 18 éves korom előtt, de azért 13 évesen egy kicsit korai, a dugásról meg nem is beszélve, 14-15 évesen már talán belefér egy kis piálás, meg akár szex is, de csak heterók közt. Hülye egy kérdés ez, hogy ha 2 13 éves lány dug egymással azt ugyanúgy elítélik-e, nem jobban elítélem, mert nem elég, hogy még a 14-et sem töltöttékbe, nem hogy a 18-at de még isznak is, és ferdehajlamúak. Szóval még jobban elítélendő. Ha meg az egyik elmúlt 14 akkor azt még jól meg is büntethetnék kiskorú megrontásáért.
2013. ápr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

A 20/1999. (VI. 25.) AB határozat szerint tilos nemek szerint diszkriminálni, tehát irreleváns, hogy fiú-lány vagy lány-lány... Mivel viszont mindketten 14 év alatt vannak, nem büntethetőek.

Megjegyzendő, hogy az új Btk. szerint egy 18. életévét be nem töltött személy szabadon folytathat majd szexuális együttlétet egy 14 év alatti gyermekkel is. Ergo elképzelhető - és teljesen legális lesz júliustól -, hogy egy 17 éves fiú egy 4 éves (!) lánnyal közösül.

2013. ápr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
Nekem inkább a pia verte ki a biztosítékot... Az meg hogy mellette "szexeltek" is, már csak olaj a tűzre... Kiábrándító:(...
2013. ápr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!