Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 18 éves srác vagyok, még nem...

18 éves srác vagyok, még nem feküdtem le senkivel, de már 2 lány is megkeresett, hogy nem szexelnék-e velük?!

Figyelt kérdés
akik mellesleg nagyon jól néznek ki. Az egyikkel amikor találkoztam, csak petting volt, és orál. Most keresett meg egy másik akivel meg nem tudom mi legyen, veszítsem el vele a szüzességem? Vagy inkább várjak, egy normális barátnőre? Nem tudom, hogy ilyen rámenős csajjal veszítsem el, vagy ne, mert nem is ismerem egyiket sem. Szerintetek?
2012. febr. 5. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Nézd haver, én is 18 vagyok.. ha akarod akkor találkozzunk előtte és akkor 2-2, vagyis gruppenben. Ne aggódj, de leeht azt is hogy először az egyiket, majd a másiakt dugod meg.
2012. febr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Te nem punci vagy. Nyugodtan menj bele... Ne később sajnálkozz, hogy volt lehetőséged rá, de nem életél vele...


Ha jól néz ki akkor hajrá!

2012. febr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Ha szivesen megb*sznád őket, akkor ne várj tovább. Majdnem mindegy kivel milyen volt az első.
2012. febr. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyszerre mindkettővel! Én ki nem hagynám! Bezzeg én már letehetek róla...
2012. febr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az kamu.
2012. febr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mámád válasza:
szerintem Bäzdmeg mind 2öt... sokat nem veszithetsz..xDD
2012. febr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
max 1 kis AIDSet
2012. febr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ekeke ***** válasza:
Ha laza típus vagy, ne várakozz, de azt a lányt válaszd, akiben több türelem és finomság van, aki kedvesebb. Ez többet számít, mint a bármilyen külső.
2012. febr. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!