Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gáz ha 15évesen szűz vagyok?

Gáz ha 15évesen szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Szerintem nem,de egyes barátnőim azok már nem azok és tiszta szar,én már lefeküdnék a pasimmal,de nem tudom............:(
2009. szept. 24. 09:12
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
66%
nem az ,sot, 1 15 eves lany meg legyen is szuz
2009. okt. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim válasza:
Szerintem sem gáz sőt manapság már egyenesen csoda ha 15évesen még szűz valaki, és 18évesen még nincs gyereke. Lassan kezdem a középkorban érezni magam ahol ha 14évesen még nem volt férjed meg legalább 1 gyereked akkor már vénlány maradtál egész életedben. Szerintem nem kell elsietni, várd ki a megfelelő alkalmat és megfelelő társat hozzá. Egyébként meg hazudni szerintem sem érdemes, mert úgy is lebukik az ember. Emlékszem nálunk általános suliban volt egy lány aki lefeküdt a barátjával, és rögtön az osztály összes lánya azt hazudta hogy ők sem szüzek már... Megjegyzem a felének még párja sem volt hozzá... szóval nyugi csajszi eljön az időd;)
2009. okt. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

persze h. az miért nem mész egyből az utcára!!!!



nah, csak vicceltem, mostanában, már szinte te már ritkaságnak számítasz!!! hidd el akkor kell lefeküdnöd valakivel, amikor te akarod, nem akkor mikor kínálják, és pláne nem azért mert más már nem szűz, lekell szarni az összes valakit!! te éled a TE ÉLETED, AZT CSINÁLSZ VELE AMIT AKARSZ!, TE DÖNTÉSED!más úgysem szólhat bele!!



NEM CIKI, (inkább tiszteletremÉltó, mert sok lány ilyenkor már nem szűz, MANAPSÁG!!!)

2009. okt. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem a barátnőid a gázak!
2009. okt. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim válasza:
70%
Az a legszörnyűbb az egészben hogy, ezt a kérdést egy ilyen fiatal lány teszi fel, s vívódik magában hogy ő most cikis mert 15 évesen nem vesztette még el a szüzességét.:(:( Figyelj drága ugye ezt nem gondolod komolyan igaz? Ennyi idősen még fiúznod sem kéne nem hogy a szexen fantáziálni! De hiába, a megfékezhetetlen média, és az egyre erősebb ''szaporodási kényszer'' miatt ez csak rosszabb lesz ennél. 18/f
2009. okt. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim válasza:
70%
Nem gáz. Én 16 voltam, de totálisan éretlen a dologra. Szerintem 18-19 alatt hülyeség belevágni. Egy 29 éves anyuka
2009. okt. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim válasza:
37%
NEM!
2009. okt. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim válasza:
58%
Hova fajul a vilàg? 11 évesen festik magukat/hisztiznek, mert anyu nem engedi/ és még megkérdezik hogy 15 évesen nem gàz ha, szüz! NEM, basszus, örülj neki, s légy büszke magadra! Még a fiu is gyerek, ha lefekszel vele, s elhagy, ö lesz a menö "nagy fiu", te meg a kis "ribanc"! Ennyi, ez a mentalitàs!
2009. okt. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
55%
Gáz. Most rögtön kirekesztenek téged a társadalomból. Valószinűleg bűnöző leszel, és a gyerekeid is betörésből fogják eltartani magukat, a családod belerokkan a fájdalomba, mert nem vesztetted el a szüzességed akkor, amikor megtehetted volna.
2009. okt. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim válasza:
22%

Szia!

Egyáltalán nem gáz, sőt így igazán értékes embernek tudhatod magad. Tartsd meg a szűzességed annak a fiúnak aki igazán szeret és Te is viszont és ki tudja várni azt a nem kevés időt, amikor már úgy döntesz majd, hogy neki adod magad. Ez nem a mostani fiú lesz, ebben biztos lehetsz.

Én 19 évesen veszítettem el, és most az a fiú a férjem már 20 éve. Gondolom ez magáért beszél. Semmit nem kell elsietni és csakis a saját érzéseidre, szívedre hallgass.

Jelenleg a korban hozzád illő fiúk főleg arra utaznak, hogy mielőbb ágyba vigyenek, nem hinném, hogy hosszú távon gondolkodnak a kapcsolatotokról. Légy okos és legyen tartásod. Hidd el idővel megtérül.

Az én párom majdnem 1 évig udvarolt, mikor először együtt voltunk. Nem bántam meg semmit, boldog házasságban élünk.

2009. okt. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!