Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gáz ha 15évesen szűz vagyok?

Gáz ha 15évesen szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Szerintem nem,de egyes barátnőim azok már nem azok és tiszta szar,én már lefeküdnék a pasimmal,de nem tudom............:(
2009. szept. 24. 09:12
1 2 3 4
 11/38 anonim válasza:
80%

Nem ciki, ez a nyomás a beteg társadalom nyomása. Ömlik mindenhonnan.

Akkor légy együtt valakivel, ha tényleg ismered, szereted, vonzódsz hozzá, és elég érettnek, lelkileg, érzelmileg felkészültnek érzed magad hozzá. Akkor nem bánod meg.

2009. szept. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
59%
Jézusoom-.- 15 évesen az lenne gáz,ha lefeküdnél bárkivel is...Barátnőidről megvan a véleményem,de rólad is,hogy nincs saját gondolkodásod,azt hiszed ezt minél előbb meg kell tenni,mert ciki és lemaradsz ha nem teszed szét a lábadat???15 ÉVESEN TALÁN MÁSSAL KÉNE FOGLALKOZNI!!
2009. szept. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
84%

Ajh. Az ilyen kérdések mindig annyira elsomorítanak, mert rádöbbenek, mennyire szar ez a világ, hogy mennyire áááh :( Na mindegy. Szomorú, hogy ez kérdésként egyáltalán felmerült benned. :( Egyáltalán nem gáz, sőt! Maradj is az, amíg egy fiú nem megy, aki majd megérdemel téged! Ne menj senki után semmiben, ilyen téren meg még annyira se!! Bevallom, hogy én is szűz vagyok még, és nem is bánom, habár félek majd, hogy a lány akit szeretek, és összejövünk majd, és tapasztalatlannak fog tartani, de. Tudom, hogy ő is szeret, és megérti majd.


22/F

2009. szept. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim válasza:
79%

Szia! Egyáltalán nem gáz! Én 19 éves vagyok, és szintén szűz. Nem tartom cikinek, bárki rákérdez elmondom. Egyszer egy srác mondta nekem, hogy annál nincs is jobb ha a barátnője szűz, mert akkor tudja, hogy ő lesz neki az első, és erre nagyon büszke...vagy valami ilyesmi. A lényeg az hogy szerintem a pasik is jobban becsülik azt a lányt aki szűz. :) Én eddig legalábbis ezt tapasztaltam...

19/L

2009. szept. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
76%
Dehogy gáz... egy lánynál előny ha egy kezén emgtudja számolni hány emberrel feküdt le, ahogy mondani szoktuk. A szüzesség az az egy fölött van még pár szinttel. És nem tudom mások hogy vannak vele... mert nekem például nincs gusztusom 20-30. személynek lenni aki a lányban jár...
2009. szept. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim válasza:
75%
16 éves vagyok szűz és büszke rá! ugyhogy te se szégyelld.
2009. szept. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Nem szégyellem,meg a bnőim sem cikiznek vele,csak mindig kérdezősködnek,mert már 3hónapja együtt vok a pasimmal.és náluk ez természetes hogy ha ennyit együtt vagyunk akkor már mért ne legyen szex.De szerintem én is ugy gonodltam még tavaly h ráérek,de hát ez a mostani világ hogy már mindig 15évesen rég nem szűz.........tisztelet a kivételnek!!!
2009. okt. 1. 08:54
 18/38 anonim ***** válasza:
69%
Csak akkor feküdj le valakivel, ha szétvet a vágy, ha őrülten KÍVÁNOD, ha semmi másra nem vágysz, mint konkrétan arra, hogy beléd rakja. Bocs a megfogalmazásért, de érzékeltetni akarom, hogy Te még nem tartasz itt, ez a kérdésedből is kiderül. Ha csak azért fekszel le valakivel, mert úgy érzed, már kell, vagy a srác hozzáfog dolgokhoz és Te lemeredsz - hát 99 százalék, hogy az Neked nem lesz jó... Aki azt mondja 15 évesen, hogy már nem szűz, fele hazudik. Szerintem inkább az a gáz, ha valaki korán kezdi, még gázabb, ha nem kapcsolatban. Ismerek 2 lányt, akik 23 és 24 évesen vesztették el. Nem azt mondom, hogy mindenkinek így kell, de nekik emiatt semmi hátrányuk nem lett - azok meg, akik 13 évesen kezdik, már pár év múlva elég készen néznek ki általában.
2009. okt. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim válasza:
73%
Ennek a kérdésnek már a paródiáját is parodizálták.Ezt feltenni nagyon gáz.
2009. okt. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem kerüld a barátnőid társaságát mert olyannal akarnak menőzni ami nem is az.

15 évesen még semmiről nemvagylemaradva. de nemtudom mitképzelhetnek a barátnőid...talán felnőttnek érzik magukat. de azt ezekszerint nemtudják h gyermekkorból sokkal kevesebbvan mint felnőttkorból...szóval ráérszmég szexuális kapcsolatot létesíteni akárkivel is még 18 éves korod után is mert nemszégyen és nemmaradsz le semmiről.

éld ki a gyerekkorodat!!

2009. okt. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!