Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gáz ha 15évesen szűz vagyok?

Gáz ha 15évesen szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Szerintem nem,de egyes barátnőim azok már nem azok és tiszta szar,én már lefeküdnék a pasimmal,de nem tudom............:(
2009. szept. 24. 09:12
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
89%

Egyáltalán nem.

Egyébként ennek nagyon egyszerű a trükkje: mondd te is, hogy nem vagy az, ha ennyire fontos, hogy "ne maradj le". Teljesen biztos lehetsz benne, hogy a jó részük nekik is csak mondja.


Egyébként örök tanulság: semmi komolyabb dolgot ne siess el és ne erőszakold meg magad mások kedvéért. Csoportnyomás miatt meg főleg ne. Ne birka legyél, aki megy a többi után, hanem járd a saját utad. Ezzel jársz a legjobban.

2009. szept. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat!
2009. szept. 24. 09:19
 3/38 anonim válasza:
74%
Nem gáz, sőt a mai világban egyenesen csoda. A barátnőid büdös ribancok, ne foglalkozz velük, tedd azt ami neked jó. Ha te nem akarsz még lefeküdni a pasiddal, akkor ne tedd. Ne a barátnőid döntsék el hogy mi legyen:)
2009. szept. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
86%

Dehogy gáz,18 vagyok és én is szűz. Én sosem hazudtam senkinek ezt illetően,tudtam hogy ebben nincs semmi gáz,sőt.És nem tudom,hogy miért parázik ezen mindenki,hogy vajon mit szólnak ehhez a barátai/női.Engem még sosem hurrogtak le,főleg a fiúk becsülnek meg emiatt.Vannak barátaim,akikről tudom,hogy szüzek,mégis ha nagy társaságban vagyunk,és megkérdik tőlük,akkor úgy tesznek mintha már nekik nem lehetne újat muatni...szánalmas,de csak mosolyogni szoktam ezeken.

18/L

2009. szept. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
64%

Dehogy az. Nekem is van egy 15 éves lány barátom, akit igyekszem arra beszélni, hogy maradjon is szűz még jó darabig.


18F

2009. szept. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
82%

09:39-es vagyok

Jah és szerintem ne hazudj ezzel kapcsolatban senkinek,mert bárhonnan kiderülhet hogy csak kamu volt,és akkor nagyobbat koppansz.Égőbb lesz,hidd el.

2009. szept. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim válasza:
82%
A világért se akard elveszíteni a szüzességedet csak azért, hogy más(ok)hoz mérhesd magad vagy más(ok)nak akarj megfelelni! Ez egy oltári nagy butaság. A szüzesség elvesztésén nem minél előbb "túlesni" kell, hanem szépen felkészülni rá, és teljes szívvel átélni; biztos vagyok benne, hogy ha hirtelen felindulásból vezérelve elvesztenéd (eldobnád), később azután adódna olyan helyzet, hogy nagyon megbánnád, amit tettél. Ez egy egyszeri és megismételhetetlen alkalom: ne foglalkozz semmit a külvilággal, hanem inkább várd meg, amíg lelkileg is, testileg is elég érettnek érzed magad ahhoz, hogy ez megtörténjen, és amíg nem találsz olyan valakit, akibe tényleg szerelmes vagy, s akinek szívesen odaajándékozod ezt a "kincset". Nem hiszem, hogy ha a jelenlegi barátodat csak simán " a pasid" néven aposztrofálod, akkor ő lenne az ideális jelölt... (legalábbis én magamból indulok ki, és én biztos nem nevezném "csajomnak" az imádott kedvesemet - aki mellesleg egy hónappal múlt 19 éves, amikor nekem adta a szüzességét).
2009. szept. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem az, hogy a barátnőid ribancok, egy kicsit erős kifejezés, de azzal egyetértek, hogy egyáltalán nem gáz, hogy 15 évesen még szűz vagy. Én 14 évesen vesztettem el a szüzességem (mégsem lettem világ ribanca), de nagyon megbántam. Abszolút nem voltam érett rá, ráért volna még legalább 2-3 évvel később. Ne hamarkodj el semmit csak azért, hogy azt tudd mondani a barátnőidnek, hogy te sem vagy már szűz. Ha pedig e miatt cikiznek, akkor nem igazi barátnők, mert a barátság, hidd el, nem erről szól.
2009. szept. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim válasza:
80%
Tőlem anno a gimiben 9.-ben kérdezte 2barinőm hogy volt-e már pasim,mert nekik volt.Hazudtam hogy volt,bár ők ezért nem csesztettek volna,tudom!Adj olyan választ amit hallani akarnak,és akkor nem kérdezősködnek.Amúgy nem gáz 15évesen szűznek lenni,én 17 voltam mikor elvesztettem.Inkább tartogasd,mert egy pasinak ez egy igazi kincs,és akit te is szeretsz és ő is téged,akkor annak "add" és ne csak bárkinek azért mert megszólnak!Az én barátom össze tette volna a két kezét ha szüzen kap meg,pedig 22vagyok!:)
2009. szept. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim válasza:
25%
Süllyedj el... 15 évesen még pujád sincs...szégyen:)
2009. szept. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!