Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Közületek akik 15 éves koruk...

Közületek akik 15 éves koruk előtt előtt elveszetették a szüzességüket (főleg a lámyok) megbánták h ilyen korán, vagy nem?

Figyelt kérdés
Irjátok még a válaszhoz h hány éves korotokban vesztettétek el és most hány évesek vagytok.

2013. ápr. 7. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
az én barátnőim nem bánták meg.. én bántam meg, h 18-ig vártam..
2013. ápr. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hidd el megbánják,ha nem rögtön akkor évek múlva,még 16 évesek nagy részének is korai,nem hogy 15 előtt...
2013. ápr. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogy bántam meg! :) Je ne regrette rian! 25
2013. ápr. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
utolsó, az rien! :)
2013. ápr. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én azt bántam hogy nem jött 14 éves koromban egy tapasztalt nő és avatott be mindenbe amibe csak lehet.


15 évesen mindketten nagyon tapasztalatlanok voltunk. Ez nagyon szarul jött le nekem.

2013. ápr. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, 15 éves korom előtt 2 nappal vesztettem el, de megbántam! Várnom kellett volna még vele. Odaadtam olyannak, aki nem érdemelte meg, pedig fél év együtt járás után azt gondoltam róla, hogy normális.

Most 24 vagyok.

2013. ápr. 8. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
15 voltam pont, és egyáltalán nem bántam meg(: ennél jobb nem lehetett volna!!! (:
2013. ápr. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!