Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért szégyenlik sokan a...

Miért szégyenlik sokan a szüzességüket?

Figyelt kérdés

Nem tudom felfogni... főleg, ha tizenévesekről van szó, vagy huszonévesekről. Legfőképp azt nem érem fel ésszel, miért nem lehet ezt elmondani az ember párjának!! Sokan összevissza hazudoznak, felveszik a pókerarcot, csak hogy ne nevessék ki őket. Szerintem elég szomorú, hogy itt tartunk...

Nem beszélve arról, hogy olyan szánalmas már ez a - 'ciki', 'gáz', ha X évesen szűz vagyok? - kérdéssorozat. Emberek...


2013. jan. 22. 06:35
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
0%
ő nem gondoltál bele hogy pl: 16 évesen el veszted és meg kérdezik ... te mit mondanál ??????
2013. jan. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
én nem 16/l
2013. jan. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
28%
A lányoknak szerintem nem kell szégyelniük a szüzességüket, mert az érték, hogy nem fekszenek össze akárkivel, de a férfiaknál a bénaság bizonyítéka, hogy még egyetlen egy nővel sem sikerült intim viszonyba keveredni. Én sem vagyok büszke rá, sőt, gyűlölöm magam érte. (26 éves szűz)
2013. jan. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Noydra ***** válasza:
90%
Teljesen igazad van a kérdéssorozattal főleg ... F*sz kivan már vele -.-"
2013. jan. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
48%

Én is szégyenlem a szüzességemet, 25 éves vagyok, pasi!

Nincs ebben semmi olyan amire büszke lehet az ember.

Én tényleg félek attól, hogy nekem már késő. :((

2013. jan. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Nyilván nem arról van szó, hogy legyetek rá büszkék, de mért kell ezt szégyellni? Evidens, hogy senki sem kürtöli világgá, de már az agyamra megy ez a "mi lesz, ha a barátom/barátnőm megtudja" kezdetű hülyeség és hasonlók. Ez nem lepra könyörgöm.
2013. jan. 22. 17:20
 7/28 A kérdező kommentje:
A párjukat meg igazán megtisztelhenék azzal az emberek, hogy ilyesmit őszintén elmondanak neki, ha másnak nem is. Nem értem az embereket...
2013. jan. 22. 17:21
 8/28 anonim ***** válasza:
46%
Abba azért gondolj bele kérdező, hogy akik ilyen idősen szüzek, azoknál többnyire (legalábbis nálam), már a párkapcsolat kialakításáig elvezető út sem végigjárt. Tehát nem csak szexben vagyok tapasztalatlan de még csak nem is csókolóztam, sőt, randizni sem randiztam. Ez a tapasztalatlanság, főleg az én koromban, már toronyként állja útját a kapcsolatok kialakításának. Nem csak a szüzesség bosszantó tehát, hanem a tapasztalatlanság is, és az ebből adódó helyzet, mely ellehetetleníti a szituációt, melyben a szüzesség állapota megszüntethető lenne. (Természetesen alternatívát kínálna az, ha az ember szolgáltató hölgynél szabadulna meg a terhétől, de ez az esetek többségében, így az enyémben is, erkölcsi/elvi aggályok miatt nem történhetne meg.)
2013. jan. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Én sem szégyellem, ahogyan azt sem, hogy még csak az első csókot sem éltem át. Nem is értem miért kellene szégyellni...
2013. jan. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
36%

Bár fentebb már megválaszolta valaki de még utána is rákérdeztél, szóval valószínűleg nem sikerült megértened:

A pasiknál azért szégyen mert ez elég egyértelmű bizonyíték arra, hogy nem jönnek be a csajoknak, ami barátok előtt is, és egy nekik tetsző csaj előtt is ciki. Másrészt arra is bizonyíték, hogy nagyon-nagyon-nagyon de tényleg NAGYON valószínű, hogy szörnyen béna lesz az ágyban, hiszen zéró tapasztalata van, még sose csinálta.

Szóval remélem már felfogtad, hogy azért ciki a pasiknak mert azt mondani huszonévesen, hogy "még szűz vagyok" kb olyan mint azt mondani "más csajoknak nem jövök be, és béna vagyok az ágyban"

2013. jan. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!