Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért szégyenlik sokan a...

Miért szégyenlik sokan a szüzességüket?

Figyelt kérdés

Nem tudom felfogni... főleg, ha tizenévesekről van szó, vagy huszonévesekről. Legfőképp azt nem érem fel ésszel, miért nem lehet ezt elmondani az ember párjának!! Sokan összevissza hazudoznak, felveszik a pókerarcot, csak hogy ne nevessék ki őket. Szerintem elég szomorú, hogy itt tartunk...

Nem beszélve arról, hogy olyan szánalmas már ez a - 'ciki', 'gáz', ha X évesen szűz vagyok? - kérdéssorozat. Emberek...


2013. jan. 22. 06:35
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Férfiaknál nem is lepra ez. Annál sokkal rosszabb, és kifejezetten 20 felett. Megbélyegzés, átok, pecsét, biztosíték arra, hogy az illető egyedül döglik meg. Én már csak tudom. :(
2013. jan. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakivel eljutok odáig,hogy ágyba bújjunk,ott már nincs mi szégyelni.Fiúk ezt nektek is mondom.Ha a lánnyal kialakult a szerelem,onnan már bevallhatod azt is,alapjában ufo vagy,neki akkor is kelleni fogsz,mert már többről szól a dolog,mint testiség.Mi így voltunk a férjemmel.Mindketten szűzek voltunk,természetesen nem ezzel a témával indítottunk az első randin,nem is siettettük a szexet,mindkettőnknek fontos volt a lelki oldala is a kapcsolatnak.Szerelem lett belőle,aztán természetesen szeretkeztünk.Bavallottuk egymásnak,hogy még egyikünk sem csinálta soha,de ez akkor és ott részletkérdés volt.Izgalmas volt és a mai napig nagyon szép emlék.Rengeteget nevettünk aznap éjjel.

A technikát meg lehet tanulni,rendesen belejöttünk mi is,a szerelmet viszont nem,az vagy adott vagy nem.Ez a fontosabb része,nem a szexpózok.

Ami pedig reményt adhat itt sok embernek,mindketten 25 évesek múltunk mikor először csináltuk.Azóta házasok vagyunk és született egy gyerekünk is.

Nem vagyunk rondák,sem lúzerek,csak volt egy igényszintünk,amiből nem adtunk le,csak azért,hogy túl essünk rajta.

2013. jan. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

ma 13:41


Elkezdtem begépelni a válaszomat, de feladom. Légy oly kedves olvasd el az utolsó válaszadó írását (amivel egyébként teljesen egyetértek). Lényegében nekem is ez lett volna számodra a mondanivalóm (illetve a többi szűz fiúkának, aki szerint a szüzessége meggátolja abban, hogy párkapcsolatot alakítson ki egy lánnyal).

Szóval olvasd csak el, gondolkozz rajta, aztán talán-talán FELFOGOD, hogy mért értetlenkedek.

Üdv.

21L


UI.: Továbbá a következőt üzenném a 20+ szüzeknek (főleg fiúknak): döntsétek már egy légyszíves, hogy egy tetőtől talpig kikent-kifent, üresfejű, felszínes ri-banccal vagy esetleg inkább egy normális, épeszű és értékrendű lánnyal szeretnétek kapcsolatot kialakítani és vonjátok le szépen csendben magatokban a következtetéseket. Jó éjszakát mindenkinek.

2013. jan. 23. 23:54
 14/28 LeftBehind ***** válasza:
35%

Látom tényleg nem érted,hogy miről van itt szó.

Itt nem arról van szó,hogy valaki szűz,hanem arról,amit az jelent. Azt jelenti (legtöbbször),hogy az illető teljesen antiszociális,nem tud mit kezdeni a nőkkel sőt sok esetben soha nem is randizott senkivel.

Gondolom a 12-es férjének sem vele volt az első kapcsolat,csak velük nem jutott az ágyig. A lényeg,hogy nekik fejben nem voltak problémák. Ha viszont ilyen problémák kialakulnak és laza 20 évig mélyen beeszik magukat az emberbe,akkor aztán rohadt nehéz megszabadulni tőlük főleg úgy,hogy senkinek nincs konkrét megoldása azon kívül,hogy "szerezz hobbit,járj edzeni"....komolyan? Ennyi? Járok edzeni és vannak hobbijaim,mégse érzem magam többnek egy lapát kutyasz@rnál.


19/F

2013. jan. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
51%
14-esnek igaza van, de ezt már én is írtam korábban, hogy nem feltétlenül a szüzesség az, ami megakadályozza az embert abban, hogy párkapcsolata legyen, hanem az a tény, hogy az ágyig való eljutásig történő lépésekben is tapasztalatlan. Én pl. itt vagyok a magam 26 évével, még csak nem is vagyok antiszociális, mert járok társaságba, sportolok van hobbim is, de még egyetlen egy randit sem sikerült összehoznom. Szóval már az ismerkedés legelső pillanatában elbukik a dolog. A legjobb esetben is eddig a legyünk csak barátokig jutottam el, és már attól félek, hogy egyedül maradok életem végéig.
2013. jan. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 Noydra ***** válasza:
Deee figyeljetek már! Szerintetek az, aki már tapasztalt az így született? Akárhány éves is vagy, akár mi is van a fejedben csak rohadt akaraterő és életrevalóság az egész... Egy 1x éves gyerek eltud menni egy randira huszonéves fejjel meg ide írogattok(rinyáltok)? Ráadásul naponta 25ször? Nemáár...-.-"
2013. jan. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

14-es 15-ös fiúk: Gondoljátok végig,hogy eddig hol és milyen lányokkal próbáltatok ismerkedni.Mi volt a gond,milyen indokkal utasították el a randimeghívást.Ha volt indok,abból lehet tanulni,még akkor is,ha az bántó,legalább visszajelzés.

Ha eddig diszkós lányokkal próbálkoztatok,akkor mostantól járjatok könyvtárba.Remélem értitek,hogy mire akarok célozni.Olyan lányt is érdemes leszólítani,akinél nem áll fel elsőre a farkatok,lehet,hogy meglepetés fog érni benneteket.

Legyen önkritikátok.Ha tudod,hogy hogyan tudsz a külsődön változtatni,hogy vonzóbb legyen,akkor tedd meg!Természetesen az a mottó,hogy mindenki fogadjon el olyannak,amilyen vagy,de azért hozd ki magadból a maximumot,mert az is te vagy!

Ha úgy érzitek,hogy a gátlásaitokat egyedül nem tudjátok legyőzni,keressetek fel egy pszichológust,sokat segíthet és most nem gúnyolódom,hanem komolyan mondom.

2013. jan. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 LeftBehind ***** válasza:
14-17 éves korban még nem szégyen,mert a legtöbben ilyenkor próbálkoznak először,ha téged ekkor még nem érdekelt a dolog és később próbálod összehozni az elsőt,akkor te vagy az űrlény.
2013. jan. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 LeftBehind ***** válasza:
76%

17. Soha,ismétlem soha nem próbálkoztam diszkós csajoknál,még diszkóba is egyszer voltam csak. Negyed óra alatt olyan migrént kaptam,hogy el nem felejtem soha.

Mindig próbáltam olyan lányokhoz közeledni,akiknek kicsit átlagosabb ruházatuk van.

Az elutasítások között szerepeltek:

-"Bocs,van pasim."

-"Bocs,nem vagy az esetem."

-"Menj az anyádba?"

-"Mégis mit képzelsz te magadról?"

-Hozzám se szól,csak elsétál,mintha ott se lennék.


Pszichológusnál voltam. Remekül megmondja,hogy mi a bajod (amit persze te is nagyon jól tudsz),de megoldást nem igazán fogsz kapni.

2013. jan. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 LeftBehind ***** válasza:
Ja,bocs a "Menj az anyádba" részhez egy !-t akartam rakni...
2013. jan. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!