Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért szégyenlik sokan a...

Miért szégyenlik sokan a szüzességüket?

Figyelt kérdés

Nem tudom felfogni... főleg, ha tizenévesekről van szó, vagy huszonévesekről. Legfőképp azt nem érem fel ésszel, miért nem lehet ezt elmondani az ember párjának!! Sokan összevissza hazudoznak, felveszik a pókerarcot, csak hogy ne nevessék ki őket. Szerintem elég szomorú, hogy itt tartunk...

Nem beszélve arról, hogy olyan szánalmas már ez a - 'ciki', 'gáz', ha X évesen szűz vagyok? - kérdéssorozat. Emberek...


2013. jan. 22. 06:35
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Te mindenkinél ezzel a szöveggel nyitsz?: "Szia!Te vagy nekem az első.Még a kezét sem fogtam meg soha egy lánynak.Meghívhatlak egy italra?"

Ne pörögj már minden percben azon,hogy még nem volt senki.Ez nincs a homlokodra írva,a fene se tudja,csak ha bevallod.

Ha úgy vesszük,minden randi egy kezdet,mert az adott személyt meg kell ismerni.Vagyis mindenkiben van félsz,de le kell győzni,erősebbnek kell lenni a kiváncsiságnak és a társra vágyásnak.Kudarc pedig mindenkit ér,ezt is meg kell tanulni kezelni és lépni tovább.Ha sajnálod magad és elhiteted magaddal,hogy másoknak könnyebb,az egy kényelmes pozíció,csak épp nem vezet sehova.Lépj,csináld és ne add fel!Közel sem az életed végét taposod,rengeteg időd van megtalálni az Igazit.

2013. jan. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Most olvastam,amit még írtál.Látom bevonzottad az összes unintelligens libát.Ez sajnálatos,de nem katasztrófa.Tudnék mesélni én is,hogy milyen fiúkkal hozott össze az ég.Mi eljutottunk a randiig,ott aztán potyogtak a csontvázak a szekrényből,az sem jobb,de szinte mindenkinek adtam esélyt egy randi erejéig.Egyszer mondtam nemet,amikor egy 64 éves férfi hívott el,én pedig 22 voltam.De más kapott,most pedig boldog házasságban élek és soha nem gondoltam,mikor megláttam a férjem,hogy egyszer összeházasodunk.Aztán mégis szerelem lett belőle.Ha a kudarcok miatt feladtam volna,most én lennék a macskás néni a nyolcadikról.
2013. jan. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 LeftBehind ***** válasza:

21. Először is kikérem magamnak,hogy ekkora balf@sznak titulálj. Őszintén mekkora degeneráltnak kell lenni,hogy valaki így indítson egy beszélgetést?

Másodszor,azoknak akik jóval előbb kezdték mint én(és még rohadt sokan mások),könnyebb - ez tény. Amúgy meg hogy a francba fejlődjek,ha még annyira se méltatnak,hogy szóba álljanak velem?

2013. jan. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Először is állítsd le magad!Az agressziódra nincs szükség!Próbálok segíteni és rávilágítani,hogy mi az,ami fontos,mit lehet tenni,mások mit szoktak.De te csak rinyálsz és bizonyítod,hogy béna vagy.Elhiszem,hogy eddig nem volt szerencséd,de mégis miből veszed,hogy másoknak könnyebb? Lehet,hogy megleplek,de nem az!Kevés ember mondhatja el magáról,hogy nem ejtették még soha pofára.Ez pedig nem hiányzik senkinek és inkább becserélné a "tapasztalatát" a tiszta lapra,ha tudná,hogy a következő pillanatban találkozik a nagy Ő-vel.Szerinted miért könnyebb annak az ismerkedés,aki volt már 10 randin,de ebből egy sem jutott el a második szintig? Miért áll ő jobban,mint te?Mert nem aznap,hanem másik nap mondták meg neki,hogy csá,nem kellesz?Vagy a még rosszabb verzió,több randi után közlik,hogy bocs,de úgy érzem nem lesz ebből több.Te pedig már épp fülig benne vagy a dologban és végig úgy érzed,hogy sínen vagytok.Ezt nem nevezném értékes tapasztalatnakminkább sebnek,amit nehéz begyógyítani.

Kész és biztos megoldást senki nem tud neked mondani.Nem lennének társkereső irodák,ha a pártalálás annyira könnyű és egyszerű lenne másoknak.Nem csak veled szúrt ki eddig az élet,de ahogy én sem,úgy te sem tudhatod,hogy mi lesz holnap.Egyet tehetsz,nem adod fel és próbálkozol.Adj esélyt mindenkinek,járj olyan helyekre ahova eddig nem,nézelődj a neten,vagyis tegyél érte.Egyszer össze fog jönni,csak ne sajnáld magad ennyire!

2013. jan. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 LeftBehind ***** válasza:

Én kérek elnézést,hogy hülyének állítottál be...

Miből gondolom? Csak abból,hogy minden ismerősömnek van párja és amennyire emlékszek,16-17 éves koruk óta van is. Elég sz@r érzés,hogy bárhova mész,te vagy a felesleges 3. akin mindenki csak átnéz. Nem kívánom,hogy minden csaj az ágyamban kössön ki,de igazán felemelő érzés lenne,ha néha legalább emberszámba vennének.

2013. jan. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Valamit nagyon félreértettél: a 21-es nem akart megbántani, az meg hogy ne a szűzességeddel kezdd a randit, csak irónia volt.

Egy biztos: túlságosan sajnálod magad. Megértem az érzéseid, én is nagyon sokat szívtam a nők terén. Volt foglalt lány, olyan is, aki hitegetett, majd lelépett, és összejött valami kis Pinokkió-imitátorral. Volt, akivel a barátság kezdett átalakulni, aztán egyszercsak minden magyarázat nélkül eltűnt, és értetlenkedett, mikor kérdeztem, mi a probléma. Hosszan lehetne még sorolni, de kit érdekel? A lényeg, hogy ne a kudarcok alapján ítéld meg magad! Ha leírod magad, ha a béka se**e alá kerül az önbecslésed, az meg is látszik. Márpedig annyinak fognak kezelni, amennyinek mutatod magad. Ki akarna egy vesztessel járni? Az élet nem csak abból áll, hogy az embernek épp van-e párkapcsolata, vagy sincs. Meríts önbizalmat az életed olyan területéről, ahol sikeres vagy! És jegeld ezt a csaj kérdést. Járj nyitott szemmel, add meg magadnak az esélyt esetleg egy társkereső oldalon is, de szigorúan ne vedd túl komolyan, mert a társkereső oldalak sem arról szólnak nagyrészt, amire a neve alapján gondolnál: perverz lúzerek küldözgetnek napi 100-150 sablonlevelet minden frissen regisztrált nőnek, néha csatolva egy-egy fotót farkukról, vagy unatkozó libák tesznek fel magukról bikinis/fehérneműs képeket, holott nemhogy foglaltak, de képben van már a jelenlegi mellett két másik tenyészkan, úgyhogy tulajdonképpen csak műfelháborodni akar, hogy köznapi emberek is írnak Neki, pedig még kocsijuk sincs. Na, szóval nincs jó véleményem, de azért vannak még, akik párt találni mennek oda.

Még egy észrevétel: a pszichológusnak nem feladata, hogy megoldja helyetted a problémáidat, hanem hogy segítsen önállóan megoldani azokat. Nem vállalhat felelősséget azoknak az életéért, akik beszédülnek hozzá életük egy sz@r periódusában. A pszichológus egy mankó, aki segít míg nem bírsz megállni a saját lábadon. Ha összeforrt a csont, ki az a marha, aki még mindig járókerettel vesződik? :)

2013. jan. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 LeftBehind ***** válasza:

Enyhe pontosítás - nem sajnálom,hanem gyűlölöm magam...és nagy vonalakban lassan mindenki mást is. Amiket leírtam,nem sajnáltatás céljából írtam. Ezek csupán tények.

Ide is csak azért írtam,mert nagyon fel tud húzni amikor emberek,akiknek lövésük nincs róla,hogy a magamfajta min megy keresztül,elkezdenek értetlenkedni és nem veszik észre,hogy ugyanúgy haszontalanul írogatnak,mint azok akik ellen felszólaltak. Elegem van az emberekeből,mindegyik azt várja,hogy csak neki feleljek meg,cserébe meg sz@rnak a fejemre.


A pszichológussal kapcsolatban pedig nem azt várom,hogy oldja meg helyettem a problémákat,de amikor már 3. alkalommal feszegeti,hogy mi a bajom és miért (pedig már 1.-re meghatározta),az már kezd kissé gyanús lenni.

2013. jan. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

17: Én sem próbálkoztam még soha diszkós lányoknál. A diszkó nem az én világom, bár egynél többször voltam, mert haverok elrángattak, de nem tudok feloldódni. Nekem olyan, mint egy halnak a szárazföld. Továbbá eddig mindig átlagos, vagy az alatti lányoknál próbálkoztam, igazán szépeknél soha. A külsőmön változtattam, sokat fogytam, egy lánybarát segített ruhákat választani, divatos frizurát vágattam, sokat sportoltam (heti 5-6-szor + túráztam. Ezt több éven keresztül). Teljesen feleslegesen, mert semmit sem javult a helyzetem.

Az indokok közül voltak durvák, és kevésbé durvák.


26: "A lényeg, hogy ne a kudarcok alapján ítéld meg magad!". Könnyű mondani, de kíváncsi lennék, neked milyen lenne, ha jóval több, mint 100 elutasításon vagy túl, egyetlen egy pozitív visszajelzés nélkül...

2013. jan. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!