Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak itt olyan Pécsi (Pécs-k...

Regősbendegúz kérdése:

Vannak itt olyan Pécsi (Pécs-környéki) lányok akik már a 20+ -os korosztályhoz tartoznak de még nem vesztették el a szüzességüket? És ha igen akkor ennek mi az oka?

Figyelt kérdés

A kérdésem kicsit kibővíteném azzal hogy normális ,értelmes és még külsőre se rosszul kinéző csajok vannak-e ilyen helyzetben? Az igazság az hogy én hasonló helyzetben vagyok csak férfiként. Nem vagyok ronda, igénytelen, buta se bunkó. Valahogy mégse tudok egy normális kapcsolatot összehozni, pedig az élet rengeteg területén sikeres, magabiztos vagyok. Nem vagyok egy félénk, visszahúzódó ember sem. Szoktam szórakozni járni a barátaimmal. A másik nemmel szemben mégis valami miatt kialakult egy olyan gátlás bennem amit nem tudok lerombolni. Érdekelne hogy vannak-e itt a közeli környezetemben nők hasonló helyzetben, és ha igen akkor mi miatt lehet az hogy, egy jól szituált sikeres nőben kialakulnak ilyen gátlások a férfiakkal szemben. Esetleg találkoznék is ilyen lánnyal személyesen. Még mielőtt bárki elkezd okoskodni, leszögezem nem azért írom ezt ki mert így szeretnék keresni valakit akivel elveszthetném. Ha már nagyon ott tartanék hogy mindenképpen el kell hogy vegye valaki a szüzességem akkor befizetnék egy prostira és megoldódna pillanatok alatt a probléma. De hála istennek még nem tartok ott hogy én most azonnal el kell hogy veszítsem. Inkább csak beszélgetnék valakivel aki hasonló problémával küzd, és úgy érzem egy lány előtt jobban ki merném önteni a lelkem ebben a témában, főleg ha ő is hasonló cipőben jár mint én. Lehet hogy egy ilyen beszélgetés kölcsönösen hasznos lenne, és mindkettőnk gátlásain csökkentene.

Kérem csak olyanok szóljanak hozzá akik értelmes dolgot szeretnének hozzáfűzni, esetleg voltak hasonló problémáik de sikerült megoldniuk és megosztanák másokkal hogyan oldották meg.



2013. jan. 3. 01:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?Én mondjuk az ország másik felén lakom, de a 20+-as kategóriába tartozom, lányként.
2013. jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Jelen. Egyszerűen túl visszahúzódó vagyok. Lett volna már lehetőségem kapcsolatra, csak úgy érzem, nem vagyok elég jó a másik félnek. Amikor randizni megyek, alig várom már, hogy vége legyen, és fejben eldöntöm, hogy egyedül mennyire egyszerű. Érdekel a szexualitás és a másik nem, csak szimplán nem találtam meg azt a fiút, akiben maximálisan megbíznék, és úgy érezném, hogy nem csak testileg, de lelkileg is partnerek vagyunk. Nekem ez fontos.
2013. jan. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
második te hány éves vagy?
2013. jan. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Második vagyok; 21.
2013. jan. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tízen egy-két év múlva megírhatjátok Bridget Jones naplóját a saját életetekből.
2013. jan. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!