Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A fiúk vagy a lányok vesztik...

Kaarooliinaa kérdése:

A fiúk vagy a lányok vesztik el hamarabb a szüzességüket, és hány évesen?

Figyelt kérdés

2013. febr. 23. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
igen, 18
2013. febr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A lányok általában hamarabb.
2013. febr. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
általában a lányok
2013. febr. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a fiúk hamarabb...

Én 16 évesen (lány vagyok)

2013. febr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a lányok. A lányok többsége 16 körül már "átesik a dolgon", de 20 éves korukra szinte a 100%-uk. Míg a fiúk jelentősebb része inkább 18-19 évesen veszti el (legalábbis az én időmben), de jómagam is számos srácot ismerek, akik még 24-25 évesen is szüzek.
2013. febr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a lányok, és ez azért van, mert idősebb fiúkkal lógnak, akikhez próbálnak "felnőni" és ezért odaadják magukat, holott egy velük egy korú, vagy fiatalabb pasinak ezt nem tennék meg.


Viszont az egyáltalán nem szokványos -sőt, ritka!- hogy egy fiúnak idősebb barátnője legyen (akár csak 1-2 évvel!), és... (a többit kitaláljátok!)

2013. febr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én amúgy 19 évesen veszítettem el, és fiú vagyok.
2013. febr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A személyes benyomások nem relevánsak. A szakdolgozatomat anno még olyan témából írtam, ami erre a kérdésre is kitért. Átlagosan a fiúk vesztik el hamarabb, de a különbség egyre csökken a két nem között.


A másik, hogy ugyan lejjebb tolódott valamivel az átlagéletkor az elmúlt években-évtizedekben, de ez nem azért van, mert hamarabb kezd mindenki szexelni és a 13-14 évesek orrba-szájba szexelnének, hanem főleg azért, mert csökkent azoknak a száma, akik későbbi életkorokban esnek át a tűzkeresztségen --> Ők nem húzzák felfele az évszámokat. Remélem kb. érthető.

2013. febr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!