Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy lány osztálytársam megkért...

Egy lány osztálytársam megkért valamire, szerintetek lehet belőle szex? Mit tennétek a helyemben17f

Figyelt kérdés

Szóval a lány szűz és én is.Nagyon sokat beszélünk.Ma mondta ,hogy már szívesen kipróbálná a szexet meg minden stb.Nagyon jó csaj.Suli egyik legjobb csaja.Ma kondiba lejött és szinte végig csak engem nézet.Nagyon jó érzés volt:D.Én is nagyon sokat nézzem őt mert bejön nekem.

A lényegre rátérve.Áthívott magához edzeni.Mert szégyellős mások előtt pedig tökéletes alakja van.Mondta ,hogy egyedül van othol a héten.

Mit kellene tennem ,hogy egy orálba benne legyen legalább?Vegyem ki neki?

Úgy terveztem leöltözök aztán majd csak lesz valami:D.Vettem kotont is.Ti mit tennétek?17f


2013. ápr. 5. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Miféle nézet az, hogy engem nézet?

Nézett talán! :D

Othol? Otthon nem?

Menj át és eddz vele! Majd edzés közben fogd meg a derekát mintha mutatnál neki valamit, és egyre közelebb kerülj, han engedi, csókold tarkón és a többi már megy magától. :D


F25

2013. ápr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 D'a ***** válasza:
100%
vegyem ki neki* xdddd te jó ég pasik :DD ÉRZELEMÉRZELEM KELL...
2013. ápr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ehy haverom is igy csinalta...egy klubban elovette a csajnak es az asztalra tette

Es kérését ezzel a mondattal adta tudtára:

Na!!!ezt! Ezt kéne beszopni!!

De nem szopta le ugyh szerintem ez a modszer nem sikeres...

Szerintem te mar sinen vagy ...nem is kell taktikazni csak kapd le aztan a tobbit majd tudja :)

2013. ápr. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!