Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csajok! Fájt amikor elsőnek...

Csajok! Fájt amikor elsőnek elveszítettétek a szüzességeteket?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy kinek milyen volt fájdalmas egy kicsit vagy nem?
2013. márc. 27. 01:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nicole18,ne aggódj,ha olyannal leszel aki figyel rád csak az elején fog fájni és akkor sem nagyon,én a vérzéstől féltem de szerencsére alig pár csepp volt:)
2013. márc. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Picit fájt csak,de ki lehetett bírni.

24/L

2013. ápr. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 egy.tanacstalan.lany válasza:
nekem iszonyatosan fájt :)senkit sem akarok ezzel megijeszteni :P
2013. máj. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Fáj vagy nem fáj, a legtöbben túl esnek az első szexen... nem tudsz mit tenni, ha fájni fog, akkor fáj. 15 éves szűz lány vagyok és barátom van, akivel mi is közel vagyunk ahhoz, hogy lefeküdjünk egymással, de én abszolút nem izgulok azon hogy fájni fog e. Ha benned van az, hogy fájni fog, akkor persze hogy fájni fog.. de ha élvezed és nem görcsölsz ezen, akkor lehet hogy meg se fogod érezni, vagy nem annyira érzed a fájdalmat, mert élvezed.. én is így állok hozzá, hogy egyszer muszáj hogy megtörténjen, ha fáj hát fáj, de inkább koncentrálni fogok a jobb dolgokra..nem ez a legfontosabb
2014. júl. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!